Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила Kraissmann KS 180
Найпопулярніша пила на ринку України. Таку популярність вона здобула завдяки своїй безвідмовній роботі, високій якості збирання та прийнятній ціні за таку якість.
Чому вигідно купити бензопилу Kraissmann KS 180
- Антивібраційна система (АС) — оператор практично не відчуває вібрацію, працювати з бензопилкою легко та комфортно.
- Інерційне гальмо ланцюга QuickStop забезпечить миттєву зупинку ланцюга у разі виникнення аварійних ситуацій, що неабияк збільшує безпеку оператора під час роботи
- Швидкий доступ до повітряного фільтра за 1 секунду
- Компенсатор регулює елемент у карбюраторі, який забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу та витрату палива впродовж тривалого періоду незалежно від ступеня забруднення повітряного фільтра
- Керування параметрами пилки однією рукою
- Система змащення складається із шини, ланцюга та оливного насоса з регулюванням подавання мастила. Особлива конструкція шини та ланцюга змушує кожну краплю олії потрапляти саме туди, де вона необхідна для ефективного змащування. Це дає змогу скоротити витрати оливи на 50%
Технічні характеристики бензопилу Kraissmann KS 180
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність — 2100 ватів
- Об'єм — 52 кубічних сантиметри
- Довжина шини — 35 сантиметрів
- Паливний бак — 0,25 літра
- Вага — 3,9 кг
Купити бензопилу Kraissmann KS 180 недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 250 мл |
| Витрата палива | 0.5 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 5 500 ₴


