
Пила акумуляторна ланцюгова Вітязь АПЦ-20-8 БЩ (шина 203 мм. два ланцюги)
3 500 ₴
2 490 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна ланцюгова пила Вітязь АПЦ-20-8 БЩ — якісна мініпилка, яка призначена для зрізання або обрізання гілок, розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини, заготівлі дров із колод малого діаметра.
Завдяки роботі від акумулятора та компактних розмірів цей сучкоріз ідеально підходить для широкого спектра робіт: будівництва вдома та дачі, різних садових робіт, також її можна використовувати на полюванні, риболовлі або просто під час відпочинку на природі.
Ця модель обладнана надійним безщітковим двигуном, який забезпечує безшумну й безпечну роботу. Інструмент живиться від надійного Li-ion акумулятора (2 в комплекте) напруженням 20 В і місткістю 4 А/год, що дає змогу працювати тривалий час на одному заряді.
Мініпила Вітязь АПЦ-20-8 БЩ забезпечена пиляльною шиною завдовжки 203 мм і двома якісними ланцюгами, які забезпечує плавний і точний розпил навіть в умовах підвищеного навантаження. Висока швидкість обертання ланцюга 1450 м/хв підвищує ефективність розпилювальних робіт. Ергономічний дизайн і невисока вага пили роблять її зручною у використанні.
Інструмент постачається в зручному пластиковому кейсі, даючи легко транспортувати та компактно зберігати. Дві акумуляторні батареї в комплекті забезпечать безперервну роботу інструмента. Імпульсний зарядний пристрій заряджає акумулятор упродовж 1-1,5 години.
Акумуляторна ланцюгова мініпила Вітязь АПЦ-20-8 БЩ стане надійним помічником у ваших повсякденних завданнях з оброблення деревини, забезпечуючи високий рівень продуктивності та якісний результат.
Особливості:
- Захисний кожух
- Підсвітка робочої зони
- Висока швидкість роботи
- Міцний вініловий корпус
- Два Li-ion акумулятора на 4 А/год
- Зручний транспортувальний кейс
- Практично безшумна робота двигуна
- Потужний і надійний безщітковий двигун
- Збільшена шина 203 мм і два ланцюги комплекте
- Пила вирізняється високою ефективністю різання й чистим зрізом
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумулятора — Li-ion
- Напруга акумулятора ― 20 В
- Ємність акумулятора — 4 А/год
- Швидкість обертання ланцюга — 1450 м/хв
- Довжина шини ― 203 мм (8")
- Крок ланцюга — 1/4"
- Час заряджання акумулятора — 1-1,5 год
- Вага — 2,2 кг
Комплектація
- Акумуляторна пила Вітязь АПЦ-20-8 БЩ
- Пільна шина 203 мм
- Пиляльний ланцюг 2 шт.
- 2 акумулятори
- Зарядний пристрій
- Ключ для монтажу шини та ланцюга
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 2 490 ₴




