
Стрічно-шліфувальний верстат Kraissmann 500 DSB 150
3 791 ₴
2 921 ₴
- Готово до відправки
Точило дисково-стрічкове KRAISSMANN 500 DSB 150 є комбінованим пристроєм для грубого та остаточного шліфування металевих, пластмасових та інших предметів із використанням шліфувального диска та шліфувальної стрічки.
Точило має чорновий шліфувальний круг і чистову шліфувальну стрічку, із захисними кожухами та іскрозахисним екраном, регульованими робочими упорами, що робить роботу зі верстатом зручною й безпечною.
Інструмент обладнаний асинхронним двигуном, потужність якого становить 500 Вт, завдяки чому точильний верстат може підтримувати високі оберти на рівні 2950 об/хв.
Корпус інструмента виготовлений із металу, що гарантує чудову стійкість і тривалий термін експлуатації. На нижньому боці корпусу є спеціальні антивібраційні гумові накладки, для запобігання коливань інструмента під час роботи.
Високий рівень безпеки досягається завдяки встановленню прозорих захисних екранів, які перешкоджають потраплянню іскор на оператора. Кнопка старту захищена від потрапляння вологи та пилу. Шнур живлення виготовлений у гумовому обплетенні.
Стрічно-шліфувальний верстат KRAISSMANN 500 DSB 150 постачається в комплекті з одним точильним колом розміром 150*16*12,7 мм, шліфувальною стрічкою, захисними екранами та упорами з кріпленнями.
Особливості:
- Збалансованість конструкції
- Можливість стаціонарного встановлення
- Велике скло для захисту очей від іскор
- Гумові ніжки, що гасять вібрацію, для надійності та стійкості
- Асинхронний двигун, що не вимагає технічного обслуговування, низький рівень шуму
- Великий рукав шліфувальної стрічки з плавним регулюванням нахилу до 90°, для оброблення заготовок із дерева та металу
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Споживана потужність — 500 Вт
- Число обертів — 2950 об/хв
- Діаметр точильного диска — 150 мм
- Посадковий діаметр кола — 12,7 мм
- Гарантія 12 місяців
Комплектація
- Стрічно-шліфувальний верстат KRAISSMANN 500 DSB 150
- Точильний круг
- Шліфувальна стрічка
- Захисне скло
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 2 921 ₴







