
Точило електричне KRAISSMANN 450 DS 150 (150 мм)
1 370 ₴
- Готово до відправки
Електричний точильно-шліфувальний верстат KRAISSMANN 450 DS 150 чудово справляється із заточуванням і шліфуванням металевих інструментів, як-от: ножі, сокири, свердла, рубанки та різні металеві заготівки.
Інструмент має два точильних круги, які вирізняються структурою полотна: коло з грубозернистою структурою виконує грубе, первинне оброблення матеріалу, а коло з дрібнозернистою структурою виконує кінцеве доведення різального полотна.
Точило вміщає в собі асинхронний двигун потужністю 450 Вт, який розганяє заточні кола до 2950 обертів за хвилину. На цю модель можна встановлювати шліфувальні диски діаметром до 150 мм Вмикно та максимальною товщиною 16 мм.
Корпус інструмента виготовлений із металу, що гарантує чудову стійкість і тривалий термін експлуатації. На нижньому боці корпусу є спеціальні антивібраційні гумові накладки, для запобігання коливань інструмента під час роботи.
Високий рівень безпеки досягається завдяки встановленню прозорих захисних екранів, які перешкоджають потраплянню іскор на оператора. Кнопка старту захищена від потрапляння вологи та пилу. Шнур живлення виготовлений у гумовому обплетенні.
Електричне точило KRAISSMANN 450 DS 150 постачається з двома колами різної зернистості розміром 150*16*12,7 мм і комплектом захисних скл від стружки.
Особливості:
- Захищена кнопка пуску
- Металева основа
- Міцний металевий корпус
- Велике скло для захисту очей від іскор
- Гумові ніжки, що гасять вібрацію, для надійності та стійкості
- Надійний і компактний верстат для робіт із заточування, шліфування та видалення задирок
- Асинхронний двигун, що не вимагає технічного обслуговування, низький рівень шуму
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 230 В/50 Гц
- Споживана потужність — 450 Вт
- Число обертів — 2950 об/хв
- Діаметр точильного диска — 150 мм
- Посадковий діаметр кола — 12,7 мм
- Вага — 5 кг
Комплектація
- Точило KRAISSMANN 450 DS 150
- Дрібнозернисте коло
- Великозернисте коло
- Захисні щитки з тримачами
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 16 мм |
- Ціна: 1 370 ₴



