
Відбійний молоток DWT AHP14-30 BMC (сила удару 50 Дж)
9 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відбійний молоток DWT AHP14-30 BMC призначений для руйнування цегляної, бетонної кладки та робіт зі демонтажу дорожнього покриття.
Ефективна система гасіння вібрацій и прогумована ручка дають можливість комфортно працювати без відчуття сильної напруги.
Потужний двигун і велика енергія удару — забезпечать широкий спектр будівельно-ремонтних робіт.
Переваги
- Фіксація кнопки
- Антивібраційна система
- Регульована додаткова ручка
- Подовжена клавіша увімкнення
- Прогумований держак
- CLASS II — посилена подвійна ізоляція
- Морозостійкий кабель
Характеристики відбійного молотка DWT AHP14-30 BMC :
- Тип двигуна — щітковий
- Споживана потужність 1700 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Сила струму за напруги 220-230 7,8 А
- Число ударів за номінального числа обертів 1900 об/хв.
- Тип патрона — HEX-30
- Тип хвостовика — шестигранний
- Бітове блокування — 30 мм шестикутник — у системі блокування хвостовика
- Енергія одного удару 50 Дж
- Довжина мережевого кабелю 2 метра
- Плавний пуск — так
- Антивібраційна система — так
- Підсвітка — немає
- Легкий доступ до щіток — немає
- Розмір паковання 757×182×356 мм.
- Вага 14.5 кг.
Комплектація
- Відбійний молоток DWT AHP14-30 BMC
- Інструкція з експлуатації
- Додаткова ручка
- Ключ шестигранний 2 шт.
- Гайковий ключ
- Тюбик зі змазкою
- Зубило піку
- Зубило плоске
- Вугільна щітка 2 шт.
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 9 800 ₴






