
Пила дискова торцювальна DWT KGSP18-255 P
13 500 ₴
10 200 ₴
- Готово до відправки
Пила дискова торцювальна DWT KGSP18-255 P― призначена для торцевування та розпилювання заготівок із деревини, також інструмент може застосовуватися для оброблення пластику, алюмінію та інших матеріалів.
Ця модель обладнана потужним двигуном у 1800 Вт и за частоти обертання диска в 5000 об/хв виріб із легкістю забезпечує розпилювання великої кількості заготівок.
Пила DWT KGSP18-255 P розрахована на використання циркулярних дисків діаметром 255 ммзавтовшки до 2,8 мм з посадковим місцем у 30 мм.
Опорна плита має міцну конструкцію та забезпечує надійну опору для точного різання.
Струбцини дають змогу фіксувати оброблювану поверхню на робочому столі.
Конструкція пили торцювальної DWT KGSP18-255 P із системою протягування створює можливість оброблення широких заготівок, як-от паркетна дошка, декоративні панелі та ін.
Патрубок для видалення пилу дає змогу витягувати чималу кількість тирси в процесі пиляння.
М'які накладки на ручках створюють додаткові зручності під час роботи з циркулярною пилкою.
Додаткова ручка робить зручнішим утримання електроінструмента обома руками та може бути повернена в будь-яке зручне для користувача положення.
Вмикач/вимикач фіксується в ввімкненому положенні, що зручно під час виконання робіт що вимагають ввімкнення електроінструменту на тривалий час.
Невелика вага пили в 16 кг допоможе швидко встановити інструмент у будь-якому зручному для користувача місці.
Особливості:
- Лазерний індикатор пропилювання
- Затискний пристрій
- Протягування пили
- Поворотний стіл
- Фіксатор шпинделя
- Пилозбірний мішок
- Подовжувальні скоби
- Система видалення пилу
- Захист від випадкового запуску
- Маятниковий захисний кожух
- Положення для транспортування
- Регулювання кута нахилу пиляльного диска
- Регулювання кута повороту пиляльного диска
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність — 1800 Вт
- Сила струму за напруги 230 В — 8 A
- Максимальні оберти хол. ходу — 5000 об./хв
- Діаметр пиляльного диска — 255 мм
- Посадковий Ø диска ― 30 мм
- Макс. товщина пиляльного диска — 2,8 мм
- Макс. глибина різання за 0°/90° — 89-310 мм
- Макс. глибина різання за 45°/90° ― 89-218 мм
- Макс. глибина різання за 0°/45° — 28-310 мм
- Макс. глибина різання за 45°/45° — 28-218 мм
- Вага — 16 кг
Комплектація
- Торцювальна пила DWT DWT KGSP18-255 P
- Пиляльний диск
- Ключ шестигранний
- Ключ торцевий
- Пилозбірний мішок
- Струбцина
- Подовжувальна скоба
- Захисна скоба
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна ширина пропилу | 310 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
- Ціна: 10 200 ₴






