Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Болгарка DWT WS09-125
Для вимогливих майстрів, які підбирають надійну шліфувальну машинку в лінійці бренда DWT, створена модель WS09-125. Це кутова болгарка в міцному пластиковому корпусі з легкою вагою, обладнана ергономічною бічною ручкою. Для зручності експлуатації передбачені такі рішення:
- блокування кнопки запуску мотора;
- захист від випадкового увімкнення;
- можливість під'єднання додаткової ручки.
Особливості:
Кутова шліфмашина DWT WS09-125 з потужним двигуном 860 Вт для виконання широкого спектра шліфувальних робіт.
- Двопозиційна ручка з можливістю встановлення з правого або лівого боку для зручності користувача.
- Корпус редуктора з магнієвого сплаву для захисту внутрішніх компонентів і довговічності.
- Мідна обмотка двигуна для високої електропровідності й ефективного тепловідведення.
- Фіксація кнопки запуску для зручності під час тривалої роботи.
- Компактні розміри та невелика вага (2,1 кг) для маневровості та зручної роботи у важкодоступних місцях.
- Двопозиційний вмикач/вимикач
- Захист від випадкового увімкнення
Характеристики:
- Реєстрація бренда —Швейцарія
- Виробник Merit Link International AG, Stabio. Switzerland
- Тип: болгарка (УШМ).
- Джерело живлення: мережа (230 В).
- Діаметр диска: 125 мм.
- Оброблювані матеріали: бетон, дерево, камінь, метал, пластик.
- Функції: полірувальна, шліфувальна.
- Швидкість холостого ходу: 11000 об/хв.
- Споживана потужність: 0,86 кВт.
- Конструкція: з двома ручками.
- Різь шпинделя: M14.
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація :
- Шліфувальна машина
- Інструкція з експлуатації
- Ключ фланцевий
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 062 ₴




