Призначення
Мережевий дриль-шурупокрут Narva NES-800 — надійний помічник для робіт удома та в невеликій майстерні, якщо потрібно виконувати роботу переважно закручування кріпильних елементів. Муфта регулювання крутного моменту робить інструмент універсальним вибором як для свердління, так і для роботи з кріпленнями.
Особливості мережевого шурупокрута Narva NES-800
Надійність
Двигун покритий термостійким компаундом, а підшипники та кнопка мають захист від пилу. Все це дає змогу впевнено працювати в умовах виробництва. Елементи редуктора виготовлені з легованої та загартованої сталі, а кнопка має запас струму на 50%.
Потужність
Шурупокрут обладнаний двигуном із номінальною потужністю 800 Вт. Він може ефективно виконувати роботи як зі свердління дерева (до 16 мм) та металу (до 8 мм), так і працювати з кріпильними елементами діаметром до 5 мм і завдовжки до 80 мм.
Універсальність
Модель обладнана муфтою регулювання крутного моменту, що дає змогу їй працювати як із невеликими кріпильними елементами, так і з великими саморізами, не пошкоджуючи матеріал. Завдяки функції свердління оператор може робити отвори в сталі, деревині, полімерах, кераміці тощо.
Безперервне свердління
Продумана система охолодження та висока надійність дриля-шурупокрута Narva NES-800 роблять його здатним працювати в серійному режимі. Для цього є спеціальний фіксатор кнопки увімкнення.
Патрон
Безключовий швидкозатискний патрон може надійно затискати обладнання діаметром 0.8-10 мм. Для зміни обладнання не потрібно використовувати спеціальні ключі, що прискорює процес заміни та робить її зручною для оператора.
Ергономіка
Ергономічна прогумована ручка забезпечує комфорт, точність і безпеку під час проведення робіт. Перемикання напрямку обертання здійснюється зручним перемиканням без потреби зміни положення руки на перемикачі. Прогумований кабель завдовжки 4 м дає змогу зручно оперувати інструментом в умовах майстерні або будівельного майданчика.
Технічні характеристики шурупокрута електричного Narva NES-800:
- Джерело живлення — мережа 220 В
- Кількість швидкостей — 1
- Споживана потужність — 800 Вт
- Кількість обертів холостого ходу — 750 обертів на хвилину
- Патрон — швидкозатискний 10 мм
- Фіксація кнопки вмикання
- Реверс
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація:
- Шурупокрут електричний
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
- Ціна: 900 ₴


