Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор DWT SBHP10-30 BMC призначений для свердління отворів у бетоні, природному камені, цеглинах та прокладки штроб. Поєднує функції ударного дриля та відбійного молотка. Обладнаний обмежувачем глибини свердління й додатковою ручкою.
Прогумовані накладки та встановлення додаткової ручки під потрібним кутом дають змогу контролювати інструмент у різних положеннях. Легкий, компактний і потужний — підійде для ремонту та будівельних робіт.
Функціональні особливості:
- Патрон SDS-PLUS
- 3 режими (свердління/ударне свердління/довбання)
- Функція Vario-lock
- Регульована на 360° додаткова ручка
- Запобіжна муфта
- Конструкція рами дискової пружини
- Блокування
- М'яка ручка
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність — 1050 Вт
- Сила струму за напруги 220-230 4,8 А
- Швидкість холостого ходу 0-1250 хв-1
- Частота ударів 0-5000 хв-1
- Потужність одиничного удару 3,6 Дж
- Потужність свердління в бетоні 30 мм.
- Потужність свердління сталі 13 мм.
- Потужність свердління в дереві 40 мм.
- Вага 3 кг
Комплектація:
- Перфоратор
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Адаптер DWT PLUS
- Обмежувач глибини
- Додаткова ручка
- Пластиковий кейс
- Свердла — 3 од.
- Зубило
- Піка
- Пилоуловлювач
- Патрон
- Затискний ключ
- Винт
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.6 Дж. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 3 400 ₴









