-28%


Гайковерт акумуляторний безщітковий DWT ABWP-20 DN (без акумуляторів)
3 200 ₴
2 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Тип живлення Акумулятор
- Тип акумулятора Li-ion
- Ємність акумулятора 2/4 А·год
- Тип патрона 1/2" квадрат
- Максимальний діаметр (мм) M12-M22
- Число обертів холостого ходу 0-2400 хв| 1
- Частота ударів 0-2500/0-3000 хв-1
- Макс. крутний момент 350 Н.м
- Гарантія — 24 місяці
- Вага 1,64 кг
Функціональні особливості
- Літій-іонний акумулятор
- Безщітковий двигун
- Вбудований світлодіодний ліхтар
- З захистом від короткого замикання, перевантаження й індикатором рівня заряду батареї
- Робота на великій висоті
- Зручна для перенесення завдяки конструкції ременя.
- Автоматична зупинка руху в разі ослаблення застібки
Комплектація:
- Акумуляторний ударний гайковерт
- Головка 22 мм
- Інструкція з експлуатації, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 350 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 300 ₴





