
Пила ланцюгова акумуляторна Grand АПЦ-40/16 BL (2 акумулятори, безщітковий двигун)
6 552 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-M40V/16 BL ― якісний інструмент, який стане чудовим помічником для різання дров, під час будівництва вдома, а також під час відпочинку на природі завдяки своїй мобільності та компактним розмірам.
Завдяки роботі від акумулятора ця пилка є екологічно чистим інструментом для довкілля, не містить викидів, тому підходить для роботи в закритих приміщеннях.
Ця модель обладнана надійним безщітковим двигуном, який живиться від двох потужних Li-ion акумуляторів загальною напругою 40 Вольт (20 В + 20 В) і місткістю 4 ампер-годинники.
Акумуляторна пила Grand АПЦ-M40V/16 BL обладнана шиною завдовжки 405 мм (16 дюймів), швидкість ланцюга без навантаження становить 1140 м/хв, а крок ланцюга становить 0,050". Зручна безключова система регулювання натягу ланцюга дає змогу легко підтримувати необхідний рівень натягу.
Автоматична система змащення ланцюга з резервуаром місткістю 250 мл забезпечує надійне та рівномірне змащування в процесі роботи. Це продовжує термін експлуатації ланцюга та підвищує ефективність інструмента.
Пила йде з прогумованими ручками, що робить її безпечною та зручною в експлуатації. Додаткова ручка для другої руки забезпечує комфортніше керування пилкою й підвищує точність різання.
Акумуляторна пила Grand АПЦ-M40V/16 BL виготовлена з надійних комплектуючих і невибаглива в обслуговуванні. Компактні розміри та невелика вага неабияк полегшують роботу з цим інструментом. Комплектація містить якісні пиляльну шину та ланцюг, 2 акумуляторні батареї та зарядний пристрій.
Особливості:
- Легка вага
- Тиха робота двигуна
- Індикатор рівня оливи
- Інерційне гальмо ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Якісні комплектуючі
- Бічне розташування двигуна
- Заряджання акумулятора всього за 1 годину
- Безщітковий витривалий двигун
- Два Li-ion акумулятори 40 В (20 В+20 В)
- Система безключового регулювання натягу ланцюга
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумуляторної батареї — Li-Ion
- Напруга — 40 В (20 В + 20 В)
- Ємність акумулятора — 4,0 А·год
- Швидкість руху ланцюга — 1140 м/хв
- Довжина шини — 405 мм (16 дюймів)
- Крок ланцюга — 3/8 (0,050 дюйма товщина)
- Оливний бак — 250 мл
- Вага — 5,2 кг
Комплектація
- Акумуляторна безщіткова ланцюгова пила Grand АПЦ-M40V/16 BL
- Два Li-ion акумулятора 40 В (20 В + 20 В), 4 А/год
- Зарядний пристрій
- Шина 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Захисний кожух на шину
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Рівень шуму | 86.2 дБ |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 6 552 ₴





