
Пила ланцюгова електрична Grand ПЦ-2750 (Чехія)
3 470 ₴
2 970 ₴
- Готово до відправки
Електропила Grand ПЦ-2750 — чудовий садовий інструмент, призначений для швидкого та якісного розпилювання деревини.
Ця модель обладнана шиною завдовжки 405 мм і потужним двигуном у 2750 Вт, який здатний витримувати великі навантаження.
Швидкість руху ланцюга досягає до 14 м/сек. Поздовжнє розташування електродвигуна істотно підвищує маневровість пили.
Корпус інструмента виготовлений із міцного екопластику, а всі деталі та комплектуючі виготовлені з високоякісних матеріалів.
Електропила ланцюгова Grand ПЦ-2750 має надійне автоматичне подавання оливи, яка забезпечує безперебійне змащення ланцюга і в такий спосіб продовжує термін експлуатації пиляльної гарнітури.
Для зручності під час експлуатації передбачений індикатор рівня оливи та легкий доступ до щіток, що спрощує сервісне обслуговування інструмента.
Наявність двох ручок забезпечить комфортне охоплення, а шнур живлення має подвійну ізоляцію й захищений у товстому гумовому обплетенні.
Також пила ланцюгова Grand ПЦ-2750 має низку захисних пристроїв: кнопку блокування увімкнення й екстрене гальмування ланцюга в разі відскоку пили.
Особливості:
- Плавний пуск
- Висока потужність
- Покращене охолодження
- Чудова якість збирання
- Аварійна зупинка ланцюга
- Посилені шестерні редуктора
- Поздовжнє розташування двигуна
- Якісний і екологічно чистий пластик
- Індикатор рівня оливи та швидкий доступ до щіток
- Збалансована конструкція та сучасний дизайн
- Автоматична система мастила ланцюга з регулюванням подавання кількості оливи
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220-240 В/50 Гц
- Потужність — 2750 Вт
- Швидкість ланцюга — 14 м/сек
- Довжина шини — 405 мм
- Крок ланцюга — 3/8”
- Об'єм оливного бака — 270 мл
- Вага — 5 кг
Комплектація
- Електропила Grand ПЦ-2750
- Шина 405 мм 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Ключ комбінований
- Олія
- Захисний чехол
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Дані виробника: Тмкова 2786/144, 62800, Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 270 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 970 ₴


