
Зварювальний апарат GRAND MMA-330 PROFESSIONAL
3 982 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний зварювальний апарат ММА-330 Professional GRAND
Особливості:
- можливість роботи з 5 різновидами електродів, зокрема з алюмінієвими.
- Регулювання ступеня форсування зварювальної дуги "ARC FORCE"
- функція безпечного режиму очікування STAND BY
- функція вимкнення вентилятора «SMART FAN» за простої та нормальної температури всередині апарата
- функція швидкого запалення дуги «HOT START»
- функція антизалипання електрода «ANTI-STICK»
- Функція автоматичного зниження напруги холостого ходу зварювального контуру («VRD») для запобігання ураженню електричним струмом
- Великі клемні роз'єми
Переваги конструкції:
- Захист від перегрівання та короткого замикання зберігає працездатність апарата навіть у разі підвищених навантажень;
- Апарат має цифровий індикатор зварювального струму для наочності та точності його встановлення.
- Ручка регулювання струму захищена від пошкодження виступами кожуха й одночасно легко доступна для руки користувача. Цим досягається збереження органів керування і зручність експлуатації в будь-яких умовах;
- Апарат має силовий високочастотний трансформатор, визначає його мінімальне нагрівання і збільшений
- конденсатори фільтра розраховані на роботу за підвищених температур, забезпечують надійність усього пристрою загалом;
- IGBT модулі встановлені на потужних радіаторах, які є безпосередньо поруч від вентилятора. Така конструкція забезпечує їхнє краще охолодження й запобігає перегріванню навіть за важких умов експлуатації;
- Кабель живлення має переріз 2 мм на житлову, що мінімізує втрати напруги під час під'єднання апарата до мережі та збільшує його ефективність;
- Зварювальні кабелі оцинковані з використанням контактних гільз, що визначає збільшений термін експлуатації кабелів, зменшує їх електричний опір і нагрівання в процесі роботи.
Характеристики:
- Клас інструмента: Напівпрофесійний
- Напруга мережі: 160-240 В
- Частота тока: 50 Гц
- Мінімальний зварювальний струм: 20 А
- Максимальний зварювальний струм: 330 А
- Плавне регулювання струму: Є
- Діаметр електрода: 1,6-5 мм
- Технологія виготовлення силової частини: 4 IGBT транзистори
- Тривалість увімкнення (ПВ) на максимальному струмі: 80% ККД: 85%
- Антизалипання електрода: Є
- Гарячий старт: Є
- Захист від навантаження: Є
- Захист від перегрівання:
- Дисплей: Є
- Можливість роботи від автономного генератора:
- Напруга холостого ходу: 58 В
- Максимальна споживана потужність: 3.5 кВт
- Клас ізоляції: F
- Клас захисту корпусу: IP21S
- Габарити (Ш х Д х В): 320*180*220 мм
- Вага нетто: 3,4 кг
Комплектація
- зварювальний інвертор Grand ММА-330 Professional;
- кабель із тримачем електродів — 2 метри;
- кабель із затискачем маси — 2 метри;
- зварювальна маска-щиток;
- молоток-щітка;
- ремінь;
- інструкція з експлуатації;
- картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 330 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.2 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 982 ₴


