
Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/M8"-4 з телескопічною штангою (2 акумулятори, зарядне, кейс)
5 141 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/M8"-4 з телескопічною штангою-подовжувачем — це потужний і надійний інструмент для різання деревини, який забезпечує високу продуктивність і зручність у роботі.
Набір містить пилу та телескопічну штангу, що робить його універсальним і придатним для різних завдань з обрізання, різання та догляду за рослинами. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі й обслуговуванні, для початку роботи досить лише зарядити акумулятор.
Пила обладнана безщітковим двигуном на 20 Вщо забезпечує ефективну роботу. Розмір пиляльної шини становить 203 мм або 8 дюймів, що дає змогу зручно різати навіть товсті гілки та дерева.
Крок ланцюга становить 1/4 дюйма, а швидкість ланцюга без навантаження досягає 1450 метрів на хвилину, що забезпечує швидке та точне різання. Пила має механічне мастило ланцюга, що дає змогу підтримувати її в гарному стані впродовж тривалої години.
Телескопічна штанга-подовжувач має довжину від 130 до 250 см, що дає змогу досягати важкодоступних місць і різати на висоті без зусиль. Додаткова ручка забезпечує зручне захоплення й контроль пилки під час роботи. Зручна система натягу ланцюга дає змогу швидко та легко відрегулювати його для забезпечення оптимального різання.
Особливості:
- Безщітковий двигун
- Довжина шини 203 мм (8")
- Висока швидкість роботи
- Додаткова ручка
- Безключова натягування ланцюга
- Якісні шина та 2 ланцюги
- Блокування випадкового запуску
- Застосування зі штангою й без
- Практично безшумна робота
- Два Li-Ion акумулятори 20 В, 4 А/год
- Телескопічна штанга в комплекті
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Li-ion
- Напруга акумулятора ― 20 В
- Ємність акумулятора — 4 А/год
- Швидкість ланцюга без навантаження — 1450 м/хв, 5,8 м/с
- Довжина шини ― 203 мм (8 дюймів)
- Крок ланцюга — 1/4"
- Мастило ланцюга — Ручна
- Захист від перегрівання — Є
- Час заряджання акумулятора — 1-1,5 год
- Довжина телескопічної штанги ― 130-250 см
Комплектація
- Акумуляторна пила Grand АПЦ-20V/M8"-4
- Додаткова ручка
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг 2 шт.
- 2 акумулятори 20 В, 4 А/год
- Зарядний пристрій
- Телескопічна штанга
- Кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.8 м/сек |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 5 141 ₴
