
Зварювальний напівавтомат PROton MIG/MMA-260 Протон (36 м гарантія)
4 500 ₴
3 700 ₴
- Готово до відправки
Зварювальні інверторні напівавтомати MIG/MMA PROton являють собою компактні моделі, що дають змогу зварювальні роботи не тільки звичайним електродом, а також спеціальним порошковим дротом без використання захисного газу. Ці сучасні апарати є популярним вибором для домашніх майстрів і фахівців, тому що не вимагають використання захисного газу, що неабияк спрощує процес зварювання й робить їх зручними для роботи на відкритому повітрі або в умовах, де використання газу ускладнене. Для зварювання використовується спеціальний дріт, всередині якого міститься флюс. Коли дріт плавиться під впливом електричної дуги, флюс усередині дроту також плавиться й виділяє гази, що створюють безпосередньо захисну атмосферу навколо зварювальної ванни, запобігаючи потраплянню кисню та інших газів у структуру зварного шва, забезпечуючи міцність з'єднання.
Функціональні особливості
- Універсальний у режимах ММА/MIG/MAG
- Hot Start (гарячий старт);
- Anti Stick (немає залипання електрода);
- Arc Force (стабілізація зварної дуги);
- Thermo Control (контроль перевантажень)
- LCD дисплей.
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга мережі 230±10%
- Частота тока 50/60 Гц
- Максимальна споживча потужність 5,8 кВа
- Діапазон регулювання напруги в режимі MIG 12-24 В
- Номінальний діаметр зварювального дроту MIG 0,6÷1,0 мм
- Максимальний діаметр зварювального дроту MIG — 1,0 мм.
- Тип зварювального дроту — оміднений/флюсовий
- Швидкість подавання дроту 0,8÷24 м/хв
- Діапазон регулювання струму в режимі MMA 20÷140 А
- Діаметр зварювального електрода 1,6÷4,0 мм.
- Номінальний робочий цикл у режимі MIG 50%
- Номінальний робочий цикл у режимі MMA 33%
- Коефіцієнт потужності 0,93
- Напруга під час роботи без навантаження 60 В Ефективність 85%
Комплектація:
- Інвертор (MIG/ММА)
- Електродотримач
- Зварювальна маска
- Молоток зварника
- Дротова щітка
- Затискач маси
- Пальник (в зборі)
- Котушка з дротом
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proton |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 260 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Номінальна споживана потужність | 5.8 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 0.8 м/хв |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 24 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 6.05 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 3 700 ₴








