
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-18/10Li
1 914 ₴
1 662 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-18/10 ― надійний інструмент, призначений для різних будівельних, монтажних і свердлильних работ.
Джерелом живлення цього інструмента є 18 В Li-ion акумулятор ємністю 2,0 А·год, завдяки чому шурупокрут може працювати впродовж тривалого часу без підзаряджання.
Двошвидкісний редуктор, а також можливість регулювати оберти натисканням на кнопку забезпечують високий крутний момент і максимально точний результат.
Завдяки швидкозатискному патрону й автоматичному блокуванню шпинделя Ви можете швидко та легко замінювати біти або свердла в процесі роботи.
Світлодіодна підсвітка чудово освітлює робочу зону, а гумова ручка забезпечує надійне утримання й запобігає вислизанню шурупокрута з рук.
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-18/10 вирізняється компактними розмірами, невеликим вагою і збалансованої конструкцією
Особливості:
- Функція реверсу
- Прогумований держак
- Високий крутний момент
- Індикатор заряду батареї
- Надійні шестерні редуктора
- Світлодіодна підсвітка робочої зони
- Механічний двошвидкісний редуктор
- Електронний регулятор частоти обертання
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Літій-іонний
- Напруга живлення — 18 В
- Ємність батареї — 2 А·год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максим. оберти — 1450 об/хв
- 1 режим швидкості — 0-450 об/хв
- 2 режим швидкості — 0-1450 об/хв
- Максимальний крутний момент — 25 Нм
- Кількість регулювань крутного моменту — 25+1
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-18/10
- Акумуляторні батареї 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Бита
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 662 ₴

