
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-16DFR BL (знімний патрон, безщітковий)
2 228 ₴
1 966 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-16DFR BL ― надійний інструмент, призначений для різних будівельних, монтажних і свердлильних работ. Особливістю моделі є наявність безщіткового двигуна.
Джерелом живлення цього інструмента є 16 В Li-ion акумулятор ємністю 2,0 А/год, комплект шурупокрута містить два акумулятори, що дає змогу працювати без перерви. Швидке заряджання забезпечує повний зарядний пристрій акумулятора лише за 1 час, що робить роботу зручною та продуктивною.
Інструмент має дві швидкості — 0-400 и 0-1500 об./хв Отже, що дає змогу вибирати оптимальний режим роботи залежно від потреб проєкту. Металевий DFR-патрон на 10 мм забезпечує надійну фіксацію свердла або насадки. Також шурупокрут обладнаний функціями реверсу, підсвічування робочої зони, фіксації шпинделя.
Модель Grand ДА-16DFR BL має 22+1 рівнів регулювання крутного моменту, що дає змогу точно настроїти потужність для різноманітних завдань. Індикатор рівня заряду батареї завжди допоможе вам своєчасно зарядити акумулятор і уникнути перерв у роботі.
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-16DFR BL постачається з двома літієвими акумуляторами в зручному пластиковому кейсі.
Особливості:
- Реверс
- Індикатор заряду
- Безщітковий двигун
- Підсвітка робочої зони
- Двошвидкісний редуктор
- Високий крутний момент
- Збільшений ресурс батареї
- Збалансована конструкція
- Металевий DFR-патрон 10 мм
Технічні характеристики:
- Тип патрона — Знімний DFR
- Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга живлення — 16 В
- Ємність батареї — 2 А/год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Кількість швидкостей — 2
- Максим. оберти — 1500 об./хв
- 1 режим швидкості — 0-400 об/хв
- 2 режим швидкості — 0-1500 об/хв
- Максимальний крутний момент — 45 Нм
- Кількість регулювань крутного моменту — 21+1
- Вага — 1,2 кг
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-16DFR BL
- Акумуляторні батареї 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 966 ₴









