Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21UBL/PRO — це надійна ударна модель для побутового та напівпрофесійного використання.
Модель укомплектована швидкозатискним патроном 10 мм діаметром и працює від літієвої батареї місткістю 2 А/год з можливістю швидкого заряджання (1 година).
Перевагою цієї моделі є безщітковий двигун (безщіткові двигуни на 30% ефективніше щіткових аналогів).
Інструмент досить потужний із номінальною напругою 21 Вольт. Це дає змогу розвивати швидкість від 450 до 1750 об/хв и частоту ударів до 22500 уд./хв.
Пристрій легко регулювати, Ви можете вибрати з 2 режими роботи та з 25 позицій затягування.
Шурупокрут Grand ДА-21 UBL/PRO вирізняється комфортом, позаяк доповнений зручною ручкою. Прогумовані вставки на ній забезпечують чудове захоплення. Додаткової зручності додасть низька маса обладнання.
Потішить і функціональність — інструментом можна свердліти, а також закручування й розкручування шурупів завдяки наявності реверсу.
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-21UBL/PRO постачається з двома літієвими акумуляторами з високою ємністю в зручному пластиковому кейсі.
Особливості:
- Ударний режим
- LED подсветка робочої зони з датчиком освітлення
- Зручність і низька вага — жодної підвищеної втоми
- Індикація заряду — жодних непередбачених зупинок
- Довговічність — виріб обладнаний SKF-підшипником і двотактним редуктором
- Гарна комплектація — інструмент постачається з двома акумуляторами, зарядкою, битою й інструкцією
- Просте налаштування — Ви з легкістю підберете потрібний режим і встановіть відповідну швидкість роботи
Технічні характеристики:
- Тип патрона — Швидкозатискний
- Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга живлення — 21 В
- Ємність батареї — 2 А·год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Кількість швидкостей — 2
- Максим. оберти — 1450 об/хв
- 1 режим швидкості — 0-450 об/хв
- 2 режим швидкості — 0-1750 об/хв
- Кількість ударів за хвилину ― 0-6000 уд./хв, 0-22500 уд./хв
- Максимальний крутний момент — 45 Нм
- Кількість регулювань крутного моменту — 25+1
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21UBL/PRO
- Акумуляторні батареї 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 3 024 ₴




