
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21BL DFR/PRO (знімний DFR-папір, безщітковий)
3 500 ₴
- В наявності
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21BL DFR/PRO ― надійний інструмент, призначений для різних будівельних, монтажних і свердлильних работ.
Джерелом живлення цього інструмента є 21 У Li-ion акумулятор ємністю 2,0 А·год, завдяки чому шурупокрут може працювати впродовж тривалого часу без підзаряджання.
Достатній крутний момент у 45 Нм з чудовою швидкістю обертання від 0 до 450 об/хв на першій і 0-1750 об/хв на другій швидкості гарантують високу продуктивність.
Особливістю моделі є наявність безщіткового двигуна та швидкознімного DFR патрона.
Завдяки автоматичному блокуванню шпинделя Ви можете швидко замінити біти або свердла. Світлодіод чудово освітлює зону обробки, а гумова ручка забезпечує надійне утримання, запобігаючи вислизанню шурупокрута з рук.
На корпусі інструмента є триколірний індикатор заряду акумулятора, що дає змогу контролювати заряд батарей під час експлуатації інструмента.
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-21BL DFR/PRO постачається з двома літієвими акумуляторами з високою ємністю в зручному пластиковому кейсі.
Особливості:
- DFR патрон
- LED подсветка робочої зони з датчиком освітлення
- Зручність і низька вага — жодної підвищеної втоми
- Індикація заряду — жодних непередбачених зупинок
- Довговічність — виріб обладнаний SKF-підшипником і двотактним редуктором
- Гарна комплектація — інструмент постачається з двома акумуляторами, зарядкою, битою й інструкцією
- Просте налаштування — Ви з легкістю підберете потрібний режим і встановіть відповідну швидкість роботи
Технічні характеристики:
- Тип патрона — DFR-патрон
- Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга живлення — 21 В
- Ємність батареї — 2 А/год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Кількість швидкостей — 2
- Максим. оберти — 1750 об/хв
- 1 режим швидкості — 0-450 об/хв
- 2 режим швидкості — 0-1750 об/хв
- Максимальний крутний момент — 45 Нм
- Кількість регулювань крутного моменту — 25+1
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21BL DFR/PRO
- DFR патрон
- Акумуляторні батареї — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 3 500 ₴









