
Гайковерт акумуляторний безщітковий GRAND АГ-800UBL (1 акумулятор 20 В/4 А/Ч і зарядний пристрій)
4 500 ₴
- Немає в наявності
Акумуляторний гайковерт Grand АГ-800UBL — надійний інструмент для побутового та напівпрофесійного використання. Живиться гайковерт від універсальних акумуляторних батарей Grand АКБ-20/4 або Grand АКБ-20/2 , які підходять і до інших інструментів акумуляторного інструменту ТМ Grand. Заряджання акумуляторів відбувається від універсального зарядного пристрою Grand ЗУ-20/2,4.
Особливістю моделі Grand АГ-800UBL є наявність потужного безщіткового двигуна. Максимальний крутний момент цього гайковерта становить 800 Нм, що дає змогу легко впоратися з найважчими завданнями.
Гайковерт обладнаний квадратним патроном розміром 1/2 дюймащо дає змогу використовувати широкий спектр насадок. Кількість обертів становить 0-2800 обертів за хвилину, частота удару — 0-6200 ударів за хвилину, забезпечуючи швидку та ефективну роботу.
До комплекту входить шестигранний швидкознімний патрон розміром 22 мм під біту, який дає змогу швидко змінювати насадки без зайвих зусиль. Крім того, шестигранний швидкознімний патрон дає змогу використовувати гайковерт як ударний шурупокрут типу імпакт. Це особливо корисно під час роботи з важкими або закріпленими елементами, коли потрібно використовувати додаткову силу для їх відкручування або закручування.
Гайковерт також має функцію реверсу, LED-підсвітку робочої зони та прогумовану ручку для зручності під час роботи. Інструмент постачається в картонній коробці. Акумуляторний гайковерт Grand AG-800UBL ― ідеальний вибір для професіоналів і аматорів, які цінують якість і ефективність у роботі.
Особливості:
- Реверс
- Функція удару
- Антиковзна ручка
- Високий крутний момент 800 Нм
- Наявність підсвічування для зручності в роботі
- Безщітковий двигун (Brushless technology)
Технічні характеристики:
- Режим інструменту — Ударний
- Тип електродвигуна — Безщітковий
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга акумулятора — 20 В
- Ємність акумулятора — 4 А/год
- Швидкість обертів — 0-2800 об./хв
- Частота ударів — 0-6200 ударів на хв
- Макс. крутний момент — 800 Нм
- Тип патрона — Квадрат
- Розмір патрона — 1/2"
- Шестигранний швидкозатискний патрон — 22 мм
- Час заряджання — 1,5 час
- Вага — 3 кг
Комплектація
- Акумуляторний гайковерт Grand АГ-800UBL
- Акумуляторна батарея 20 В, 4 А/год — 1 шт.
- Зарядний пристрій
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Дані виробника: Тмкова 2786/144, 62800, Броно, Чехія.
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 500 ₴









