
Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 60 AB 660 AGM
4 820 ₴
- Готово до відправки
Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 60 AB 660 AGM є надійним і ефективним джерелом живлення для автомобілів. Він має місткість 60 ампер-годинників, що забезпечує вдосталь енергії для запуску двигуна та живлення різних електропристроїв в автомобілі.
Модель акумулятора KRAISSMANN 60 AB 660 AGM вирізняється високою надійністю й довговічністю. Він спеціально розроблений для автомобілів із системою Start-Stop, щоб забезпечити належну потужність і продуктивність навіть у разі частого увімкнення та вимкнення двигуна.
Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 60 AB 660 AGM зроблений із використанням якісних матеріалів і пройшов суворий контроль якості, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і тривалий термін експлуатації.
Особливості:
- Не потребує обслуговування
- Допускає глибокий розряд (до 10.5 В)
- Підходить для всіх автомобілів із системою Start-Stop
- Система вмикається раніше, акумулятор працює краще та слугує довше
Технічні характеристики:
- Ємність АКБ — 60 А·год
- Пусковий струм — 660 А
- Напруга — 12 V
- Полярність — зворотна (+ праворуч)
- Тип транспорту — Легковий
- Тип клем — Стандартний конус (EURO)
- Потреба обслуговування — Необслуговуваний
- Вага — 18,3 кг
Комплектація
- Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 60 AB 660 AGM
- Картонне паковання
Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 660 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 820 ₴



