Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор FIRMAN SPG 3000 ― чудовий професійний апарат, який застосовується для подавання електроенергії в зневоднених джерелах, а також для живлення різних електроприладів середньої потужності.
Чотиритактний одноциліндровий двигун потужністю 2,7 кВт досить економний у витраті палива, паливного бака на 15 літрів вистачить на 12 годин автономної роботи.
Міцна конструкція з використанням жорсткої рами мінімізує ризик механічних пошкоджень, а гарний захист вбереже його від неприємних зламання за низького рівня оливи.
Бензиновий генератор FIRMAN SPG-3000 має якісне виготовлення та розрахований на тривалий термін експлуатації.
Особливості:
- Низький рівень шуму
- Невеликі розміри та вага
- Мідна обмотка двигуна
- 12-годинна стабільна безперервна робота
- Функція захисту від перевантаження двигуна апарата
- Вихідна однофазна розетка на 12 В із заземленням
- Автоматична зупинка за зниженого рівня оливи
Технічні характеристики:
- Тип генератора — Синхронний
- Система охолодження — повітряна
- Кількість фаз — Одна фаза
- Система пуску — Ручний стартер
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц і 12 V
- Тип двигуна — 4-тактний, одноциліндровий
- Робочий об'єм — 389 см3
- Номінальна потужність — 2,5 кВт
- Максимальна потужність — 2,7 кВт
- Об'єм паливного бака — 15 л
- Витрата палива — 0,55 л/кВт-год
- Час безперервної роботи — 12 год
- Рівень шуму — 68 дБ
- Вихідна напруга 12 В — Є
- Габарити ― Довжина: 590 мм, ширина: 430 мм, висота: 450 мм
- Вага — 45 кг
Комплектація
- Генератор FIRMAN SPG-3000
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Firman |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 10.9 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.7 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Термін служби | 10 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 0.55 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
- Ціна: 15 000 ₴

