
Сварочный полуавтомат DWT MIG-160S (для алюминия, меди, нержавеющей стали)
12 559 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний напівавтомат інверторний DWT MIG-160S це надійний і якісний помічник. Завдяки потужним компонентам MOSFET та PWM технологіям, це обладнання дуже ефективне. Високочастотні коливання струму дають на виході постійний високочастотний струм, який забезпечує швидке збудження дуги. Устаткування для зварювання серії MIG характеризується високою якістю та ефективністю, стабільним струмом, низьким рівнем шуму. Устаткування серії MIG успішно застосовується для різання вуглецевої, нержавіючої, легованої сталі, міді та інших кольорових металів.
Особливості:
- Застосовується для зварювання низьковуглецевої та високоміцної, а також звичайної сталі.
- Пасує для зварювання алюмінию
- Простий та зручний цифровий дисплей з високою точністю регулювання.
- Створення дуги за допомогою повільного подавання дроту, завершення дуги з функцією очищення, високий коефіцієнт вироблення дуги.
- Технологія контролю форми коливань Мала кількість бризок
- Мала кількість бризок
- Виска якість зварного шва
- Може використовуватися для газового зварювання та зварювання порошковим дротом.
Характеристики:
|
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | DWT |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 50 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 212 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 285 мм |
- Ціна: 12 559 ₴
