
Сварочный инверторный аппарат DWT MMA-180 E
3 224 ₴
2 700 ₴
- Готово до відправки
Нова лінійка зварювальних інверторів “DWT” поєднала в собі функціональність передових зварювальних технологій та легкість використання в одному компактному виробі, який зможе задовольнити базові потреби як професіоналів, так і любителів, забезпечуючи надійність та зручність у роботі.
Застосування удосконаленої технології IGBT (Insulated Gate Bipolar Transistor) дозволило не лише зменшити габарити та вагу зварювального апарату, але й забезпечити високу ефективність та стабільність роботи інвертора, при цьому одночасно знизивши енергоспоживання та шумову дію під час роботи.
В апаратах серії Е використовується весь сучасний функціонал зварювальних інверторів ММА (Hot Start, Thermo Control, Anti Stick, Arc Force), що суттєво полегшує процес зварювання та дозволяє працювати з інвертором навіть фахівцям початкового рівня.
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга: 220±10%,
- Частота: 50/60 Гц
- Номінальна вхідна потужність: 4,8 кВ
- Номінальна вихідна напруга: 24,8 В
- Напруга холостого ходу: 60±10%
- Регулювання вихідного струму: 20-12 , вхідний струм: 21,8А
- Номінальний робочий цикл: 40%
- Оптимальний діаметр електрода: 1,6÷3,2 мм.
- Ефективність: 85%
- Коефіцієнт потужності: 0,73 cosØ
- Клас захисту: IP 21S
- Клас ізоляції: F
- Вага: 4,41 кг
Комплектація
- зварювальний апарат
- затискач маси у зборі 1,2 м
- електродотримач у зборі 1,8 м
- щітка-молот
- захисна маска-щиток
- інструкція
- Упаковка: коробка картонна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 120 А |
| Максимальний зварювальний струм | 120 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 4.41 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 2 700 ₴


