Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний інвертор постійного струму DWT MMA-220 E
Застосування удосконаленої технології IGBT (Insulated Gate Bipolar Transistor) дозволило не лише зменшити габарити та вагу зварювального апарату, але й забезпечити високу ефективність та стабі-льність роботи інвертора, при цьому одночасно знизивши енергоспоживання та шумову дію під час роботи. В апаратах серії Е використовується весь сучасний функціонал зварювальних інверторів ММА (Hot Start, Thermo Control, Anti Stick, Arc Force), що суттєво полегшує процес зварювання та дозволяє працювати з інвертором навіть фахівцям початкового рівня.
Особливості:
- Удосконалена технологія IGBT (Insulated Gate Bipolar Transistor) дозволяє зменшити габарити та вагу зварювального апарата, забезпечуючи високу ефективність і стабільність роботи інвертора
- Знижене енергоспоживання та рівень шуму під час роботи
- Простий у використанні, підходить навіть для початківців
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга: 220 В ± 10%, Частота: 50/60 Гц
- Номінальна вхідна потужність: 5,8 кВа
- Номінальна вихідна напруга: 25,6 В
- Напруга холостого ходу: 60 В ± 10%
- Регулювання вихідного струму: 20-140 А
- Номінальний вхідний струм: 26,3 А
- Номінальний робочий цикл: 40%
- Оптимальний діаметр електрода: 1,6 ÷ 4,0 мм
- Ефективність: 85%
- Коєфіціент потужності: 0,73 cosØ
- Клас захисту: IP 21S
- Клас ізоляції: F
- Вага: 4,56 кг
- Гарантія - 24 м
Комплектація
- Зварювальний інвертор постійного струму (MMA
- )Інструкція з експлуатації / гарталон
- Затискач маси
- Провід заземлення
- Електродотримачі
- Зварювальна маска
- Дротяна щітка з молотком для видалення шлаку
- Рукавички
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 140 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.8 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 4.56 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 3 624 ₴


