
Фарбопульт електричний Narva NSG-2100 Вт (форсунка 2.5 мм регульована)
1 500 ₴
1 000 ₴
- Готово до відправки
Призначення
Електричний фарбувальний пістолет Narva NSG-2100 (фарбовий) — це професійний, надійний і дуже доступний фарбувальний пістолет. За допомогою цього фарбопульта можна фарбувати будь-які поверхні та деталі. Однією з його переваг є рівномірність нанесення фарби на поверхню. Електричний фарбопульт Narva NSG-2100 може працювати з різними лакофарбовими матеріалами, рідинами для поверхонь, лаками тощо.
Продуктивність
Сучасний і практичний електричний фарбопульт Narva NSG-2100 має потужність двигуна 2100 Вт. Живлення від звичайної побутової електромережі з напругою/частотою струму 230 В/50 Гц. Електричний фарбувальний пістолет NCG-2100 обладнаний регулюванням подавання струменя. Тобто за допомогою спеціального регулятора можна контролювати захоплювану площу фарбування для економії ЛФМ.
Технічні характеристики:
- Бренд Narva — Естонія
- Живлення — мережа 220 В
- Потужність — 2100 Вт
- Продуктивність — 650 л/хв
- Сопло — 2,5 мм
- В'язкість фарби — 80 Din
- Місткість бачка для фарби — 800 мл
- Довжина кабелю — 1800 см
- Гарантія — 24 м
Комплектація
-
фарбопульт Narva ;
-
місткість для фарби;
-
форсунки 2,5 мм;
-
голка для чищення форсунок;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Продуктивність фарбопульта | 0.65 літр/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 80 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 000 ₴

