
Фарбопульт електричний Narva NSG-1800 для всіх видів фарби (мідне сопло, регулювання витрати фарби)
2 500 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
Фарбопульт електричний Narva NSG-1800 – продуктивний інструмент для нанесення ґрунтовки, емалі, лаків, алюмінієвої фарби та інших матеріалів на різноманітні поверхні.
Для зручності в цьому моделі виробником передбачена одна регульована форсунка, якою можна виставляти різні розміри факела діаметром 1,5/1,8 і 2,0 мм. Натомість, щоб щоразу знімати сопло та ставити інше під певний діаметр факела — просто одна універсальна регульована форсунка. Дуже просто та зручно!
Мідна форсунка вирізняється підвищеною зносостійкістю, а підвищена потужність фарбопульта дає змогу працювати з густими лакофарбовими матеріалами в'язкістю до 100 DIN.
Основні параметри
- Регулювання інтенсивності розпилення
- Регулювання орієнтації факела
- Регулювання форми факела
- В'язкість матеріалів до 100 DIN
- Продуктивність 650 мл/хв
- Потужність 1800 Вт
- Ємність для фарби 1000 мл
- Довжина кабелю — 1,8 м
Потужність і функціональність
-
Підвищена потужність дає змогу використовувати в роботі густіші матеріали, що неабияк розширює сферу застосування й дає змогу швидше виконувати поставлені завдання.
-
Налаштування орієнтації факела дає змогу встановити вертикальне або горизонтальне положення залежно від різновиду виконуваних робіт.
-
Плавне регулювання форми факела:
- подовжена овальна форма чудово підходить для покриття фарбою великих площин;
- округла форма добре справляється з фарбуванням кутів та інших важкодоступних місць.
-
Тонка регулювання інтенсивності розпилення дає можливість легко контролювати кількість матеріалу, що наноситься на поверхню.
Зручність і комфорт роботи
-
Знімні блоки розпилення й контейнер максимально спрощують чищення й обслуговування фарбопульта після застосування.
-
Покращене балансування знижує навантаження на руки та полегшує контроль над процесом фарбування, навіть під час роботи з повним контейнером.
-
Ергономічна прогумована ручка дає змогу надійно зафіксувати інструмент у руці та запобігає вислизанню.
Надійність і довговічність
-
Міцний корпус із якісного ABS пластику забезпечує стійкість до фізичних пошкоджень.
-
Удосконалена система керування повітряним потоком забезпечує оптимальне охолодження.
-
Форсунки фарбопульта зроблені з міді і вирізняються підвищеною зносостійкістю.
-
Модернізований колекторний двигун із запасом потужності, високим класом захисту та подвійною ізоляцією, стійкий до навантажень і розроблений спеціально для використання в професійних інструментах.
Технічні характеристики:
- Реєстрація бренда — Естонія
- Джерело живлення — мережа
- Потужність — 1800 Вт
- Тип двигуна — однофазний колекторний
- Продуктивність — 650 мл/хв
- Сопло регульоване на режими - 1,5/1,8/ 2,0 мм
- Матеріал форсунок — мідь
- В'язкість фарби — 100 Din
- Об'єм місткості для фарби — 1000 мл
- Довжина мережевого кабелю — 1,8 м
- Гарантія — 24 м
Комплектація
-
фарбопульт Narva NSG-1800;
-
місткість для фарби;
-
голка для чищення форсунок;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Продуктивність фарбопульта | 0.65 літр/хв |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 80 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 250 ₴









