
Зварювальний апарат Assistant ІСА-380 інверторний
2 589 ₴
- Готово до відправки
Опис
Зварювальний апарат інверторний Assistant ІСА-380 — це компактний і потужний пристрій для побутових завдань зварювання. Обладнаний усіма необхідними функціями для роботи від звичайної домашньої електромережі. Функція "anti sticking" забезпечує точніший контроль процесу зварювання й підвищує якість вироблених робіт. Система охолодження регулює температуру друкованої плати, автоматично вимикаючи інвертор під час перегрівання. В інверторі Вітязь ІСА-380 встановлений пульверизатор для ефективного охолодження. Рекомендується використовувати зварювальний інвертор так, щоб максимальна кількість вентиляційних отворів була відкрита. Застосування інвертора за низьких температур суворо заборонено.
Зварювальний інвертор Assistant ІСА 380 — це професійний однофазний пристрій із мікропроцесорним керуванням, призначений для ручного дугового зварювання (ММА) з покритим електродом на постійному струмі. Укомплектований мережевим фільтром для зниження перешкод у мережі під час роботи. Він також має вбудовані функції, як-от:
- HOT-START: спрощений підпал дуги
- ARC-FORCE: стабілізація дуги під час зварювання (регульована)
- ANTI-STICKING: запобігання прилипанню електрода.
Цей зварювальний апарат простий у використанні, надійний і якісний. Підходить як для початківців зварників, так і для професіоналів. Апарат компактний, має невисоку вагу (4.4 кг), низьке енергоспоживання і стійкий до коливань напруги в мережі (+25%/-27%). Інвертор обладнаний вбудованим вентилятором, тепловим захистом від перевантаження й має ступінь захисту IP 21.
Технічні характеристики:
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 4000 Вт
- Зварювальний струм: 20-380 А
- Діаметр застосовуваного електрода: 1,6 — 4 мм
- Електронне табло: є
- Вага: 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 380 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 589 ₴








