
Пила ланцюгова електрична Assistant ПЦ 2450 (шина 355 мм)
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пила ланцюгова електрична Assistant ПЦ 2450 (шина 355 мм)
Електропила Assistant ПЦ-2450 має високий рівень збирання на основі комплектуючих підвищеної зносостійкості. Призначена для обрізання гілок, розпилювання деревини, а також заготівлі дров у побутових умовах.
Електрична пила створена з урахуванням сучасних норм і стандартів і має поперечне розташування двигуна потужність якого становить 2450 Вт, швидкість ланцюга може розганятися до 480 м/хв, що дає змогу ефективно виконувати поставлене завдання.
Ланцюгова пила бічна постачається в комплекті з напрямною шиною довжина якої становить 355 мм, наявність автоматичної системи змащення ланцюга забезпечує безперебійне подавання змащувального матеріалу на різальний елемент.
Особливості:
- Поперечне розташування двигуна;
- Ергономічний дизайн;
- Низький рівень шуму;
- Легкий ударостійкий корпус;
- Автоматичне змащення ланцюга;
- Потужний високопродуктивний мотор;
Характеристики:
- Напруга — 220 В
- Тип корпусу — бічний двигун (поперечний)
- Потужність — 2450 Вт
- Швидкість обертання ланцюга — 480 м/хв
- Довжина шини — 355 мм
- Автоматичне змащення ланцюга — є
- Об'єм оливного бака — 260 мл
- Гальмо ланцюга — немає
- Вага — 3,5 кг
Комплектація
- Тип паковання — Паперова коробка
- Об'єм оливного бака - 0.22
- Тип кріплення шини - Гайкова
- Комплект пилки 1 шина 1 ланцюг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 355 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 500 ₴



