
Опис
Бензопила-сучкоріз Assistant БЖ 26-3700 — надійний інструмент для ефективного оброблення деревини, завдяки малій вазі її зручно утримувати однією рукою і працювати у важкодоступних місцях. Ця бензопила ідеально підходить для різних будівельних і дачних робіт, а також для підготовки дров.
Ця модель має високопродуктивний двигун потужністю 3,7 кВт и об'ємом 26 см3. Фірмовий карбюратор із підкачуванням палива забезпечує швидкий і легкий запуск пилки навіть у зимову пору.
Довжина напрямної шини становить 305 мм чого цілком досить для розпилювання деревини малого та середнього діаметрів. Наявність автоматичного змащення ланцюга збільшує ресурс експлуатації різального елемента.
Міцний корпус і висока якість збирання гарантують довгий термін експлуатації та надійність у роботі. Невелика вага (4 кг) та компактні розміри дають змогу працювати цією пилкою не тільки чоловікам, а й жінкам.
Комплектація з 2 шин і 2 ланцюгів дає більше можливостей для розпилювання деревини. Це зручність дає змогу Вам мати під рукою запасні компоненти для пилки та продовжувати роботу без зайвих перерв.
Бензинова пила Assistant БЖ 26-3700 виділяється міцним й ергономічним корпусом і простотою в обслуговуванні.
Особливості:
- Мала вага
- Невеликі розміри
- Подвійна комплектація
- Система легкого запуску
- Автоматичне змащення ланцюга
- Посилена поршнева група
- Економна витрата бензину
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Хромовані стінки циліндра
- Можливість працювати однією рукою
- Фірмовий карбюратор із підкачуванням
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний/одноциліндровий
- Тип охолодження — повітряне
- Об'єм двигуна — 26 см3
- Потужність двигуна — 3,7 кВт/5,03 л.с.
- Макс. оберти двигуна — 10000 об/хв
- Довжина шини — 305 мм
- Об'єм паливного бака — 0,23 л
- Об'єм оливного бака — 0,16 л
- Вага — 4 кг
Комплектація
- Бензопила одноручна Assistant БЖ 26-3700
- Шина 2 шт.
- Ланцюг 2 шт.
- Ємність для змішування палива
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.03 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 230 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 888 ₴









