
Зварювальний апарат інвертор Плазма ММА-340 (дисплей)
2 250 ₴
- Готово до відправки
Інверторний зварювальний апарат Плазма ММА-340 з дисплеєм
Модельний ряд бюджетних зварювальних інверторів поповнився лінійкою зварювань від білорусського бренда Плазма, одна з яких Плазма ММА-340 виготовлена в мінімалістичному дизайні та надзвичайно легка.
Розміри цього пристрою припускають його економність під час експлуатації, що дійсно є правдою, але попри зовнішній вигляд, Плазма ММА-340 працює з досить широким діапазоном зварювального струму від 20 до 340 А і дає змогу використовувати як витрату, електроди діаметром 1,6-4 мм. Варто зазначити також наявність додаткових функцій, як-от "Hot Start" і "Anti Sticking", що дає змогу комфортно використовувати цей пристрій.
Особливості:
- Сучасний дизайн
- Надійна конструкція
- Широкий діапазон зварювального струму
- Електронний дисплей
- Захист від перегрівання
- Захист від приклеювання електрода
- Мала вага та компактні розміри
Технічні характеристики зварювальний інвертор Плазма ММА-340
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Зварювальний струм — 20-340 амперів
- Діаметр використовуваних електродів — 1,2-4 мм
- Тип зварювання — ММА
- Струм зварювання — постійний
- Антизалипання електрода — є
- Пуск із гарячого стану — є
- Захист від перегрівання — є
- Дисплей — є
- Вага — 3 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація:
- Інвертор Плазма ММА-340
- Кабель із тримачем електродів — 2,0 м
- Кабель із затискачем маси — 2,0 м
- Молоток-щітка
- Зварювальна маска-щиток
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
Купити зварювальний інвертор недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Плазма |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 340 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 250 ₴

