Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фрезер CROWN CT11023 призначений для роботи в домашніх умовах. Це універсальний інструмент, здатний фрезерувати в заготівках із дерева, пластику. Ми хочемо порекомендувати Вам купити цю модель, оскільки вона отримала ще більше потужності та функціональності, порівнюючи з аналогами. Про ключові особливості моделі ми розповімо далі. Висока продуктивність Ми рекомендуємо купити фрезер CROWN CT11023. Модель обладнана двигуном 710 Вт із надійною охолоджувальною системою. Він здатний працювати довго без перевантаження. Варто також акцентувати на тому, що представлена модель чудово справляється з поставленими завданнями завдяки високій швидкості шпинделя. Максимальне значення для цієї моделі становить 33000 об/хв. Регулювання швидкості Дає змогу вибрати оптимальну швидкість для оброблюваного матеріалу. Фіксатор шпинделя Дає змогу заблокувати шпиндель інструмента в нерухомому положенні, що робить монтаж/демонтаж фрез зручнішим. Система видалення пилу дає змогу збирати тирси в мішок або під'єднувати пилосос. Система регулювання глибини фрезерування дає змогу користувачеві точно встановити бажану глибину фрезерування. М'яка накладка. Розташована на ручці та створює додатковий комфорт під час роботи.Технічні характеристики Crown CT11023:
- Клас — професійний Фрезер
- Живлення — від мережі
- Напруга — однофазне (220 В)
- Тип фрезера — вертикальний (заглибний)
- Цанговий патрон — 6 мм, 8 мм
- Система видалення пилу — є
- Регулювання обертів — є
- Плавний пуск — є
- Мінімальні оберти — 13000 об/хв
- Максимальні оберти — 33000 об/хв
- Потужність Вт — 710 Вт
- Висота ходу фрези — 20 мм
- Система видалення пилу — є
- Вага — 1,45 кг
- Гарантія — 36 місяців офіційна по всій Україні
Комплектація
- картонна коробка
- насадка кутова
- насадка класична
- паралельний упор
- упор із роликом
- ключ
- перехідник до пилососа
- перехідна втулка 8 мм
- щітка вугільна 2 шт.
- сумка
- інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
- паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 38000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 1.45 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 5 000 ₴









