
Генератор інверторний narva NGI-3500 (3,5 кВт, електронний дисплей)
35 000 ₴
30 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Однофазний інверторний генератор Narva NGI 3500 — апарат, призначений для використання як основного, так додаткового джерела живлення для дуже вимогливих споживачів струму. Завдяки стабілізації й завдяки силовій електроніці якісна вихідна напруга дає змогу працювати техніці, ґаджетам і приладам, працюють навіть ті прилади, які не запускаються від звичайних генераторів, адже тут частота струму не прив'язана до обертання вала, тому вихідний струм має ідеальну синусоїду. Модель Narva NGIO 3500, попри свою вагу та розміри, обладнана потужним бензиновим 4-тактним мотором і збільшеною місткістю баком на 7 л. Двигун запускається ручним стартером. Апарат має низький рівень шуму, мале споживання палива, вкрай просту систему пуску, а також низку захисних функцій для запобігання зламанням або перевантаженням. Всі перераховані вище переваги цього генератора роблять його незамінним помічником у будь-якій справі та в будь-якій ситуації.
Особливості:
- регулятор вихідної напруги AVR
- антивібраційна система
- Дві розетки 220
- додатковий вихід постійного струму 12 В
- електронний дисплей
- інверторні технології з чистою синусоїдою
- захист від низького рівня оливи в картері
Технічні характеристики:
- Країна-виробник — Естонія
- Тип: Електростанції
- Номінальна потужність: 3 кВт
- Максимальна потужність: 3.5 кВт
- Тип альтернатора: Інверторний
- Кількість фаз: Однофазний
- Номінальна напруга, В:220
- Частота, Гц:50
- Система пуску: Ручний стартер
- Тип палива: Вензин
- Двигун: Чорні тритактний
- Об'єм двигуна, куб см:223
- Об'єм паливного бака, л:7
- Марка та склад палива: Бензин А92
- Витрата палива, л/рік: 1.1
- Система охолодження: Повітряна
- Рівень шуму, дБ:78
- Електронний дисплей:+
- Розміри, мм: 450*370*470
- Вага: 26.5 кг
- Гарантія: 24 місяця
Комплектація
- бензогенератор Narva NGI 3500;
- свічковий ключ;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Вага | 26.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
- Ціна: 30 000 ₴


