
Пила шабельна акумуляторна CROWN CT25009H-2 BMC (2 АКБ, зарядна, різ 150 мм)
4 180 ₴
3 200 ₴
- Готово до відправки
Опис:
Акумуляторна шабельна пила Crown CT25009H-2 BMC — це універсальний інструмент, який використовується для різних столярних робіт і догляду за садом. Застосовуючи різні пилочки, ви легко можете різати не тільки деревину, але й такі матеріали, як метал, піноблок, бетон, пластик тощо. Інструмент живиться від літієвого акумулятора й тому максимально мобільний максимально незалежно від мережі. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику з м'якими гумовими вставками на ручці. Невелика вага та компактні розміри дають змогу працювати інструментом тривалий час, використовуючи мінімум зусиль. Портативна шабельна пила є воістину універсальним інструментом, призначеним для різання різних матеріалів під час використання в саду, у майстерні, на будівельних майданчиках, меблевих майстернях тощо. Комплект постачання містить пиляльне полотно з великим зубом для деревини та пластиків, пиляльне полотно з дрібним зубом для металів, дві акумуляторні батареї та зарядний пристрій, які компактно зберігаються у фірмовому пластиковому кейсі. Даним інструментом легко працювати тривалий час так, як він має легку вагу, чудове балансування й обладнаний гумовими накладками на корпусі, які запобігають будь-якому ковзанню під час роботи забезпечують надійне захоплення. Бездротова шабельна пила працює на базі Li-ion акумуляторної батареї слайдерного форм фактора, яка кріпиться в нижньому відсіку інструмента та знімається виключно під час натискання клавіші. Пиляльні полотна легко замінюються завдяки безключовому патрону з поворотною муфтою. Шабельна пила Crown CT25009-2 BMC чудово впорається з невеликим об'ємом робіт із розпилювання дерев'яних заготівок, гілок, чагарників, невеликою металевою та пластиковою трубою. Плавно регулювати частоту ходу можна за допомогою сили натискання на клавішу пуску. Різальна здатність для дерева 0-150 мм, метал — 0-8 мм, пластику 0-100 мм.
Основні характеристики:
- Тип живлення — акумулятор
- Тип батареї Lithium-ion
- Ємність акумулятора 2 А·год
- Зарядний струм 1,5 А
- Номінальна напруга 20 В
- Довжина ходу пиляльного полотна — 14,5 мм.
- Різальна здатність у дереві 150 мм
- Різальна здатність сталі 8 мм
- Різальна здатність пластику 100 мм
- Число регулювання ходів холостого ходу — 0-2700 хв-1
- Тип кріплення пиляльного полотна — безключовий патрон
- Вага, кг. - 1.43
- Тип паковання — З АКБ і ЗП
- Гарантійний термін, міс — 36
Комплект постачання:
- Пила шабельна акумуляторна
- Пиляльне полотно для дерева та пластиків
- Пиляльне полотно для металів і ПВХ труб
- Li-ion акумулятор 20 В х 2 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Паспорт виробу
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 14.5 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 1.43 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 200 ₴









