
Перфоратор електричний Grand ПЕ-2700 SDS-max
7 940 ₴
5 940 ₴
- Готово до відправки
Опис
Перфоратор ручний електричний Grand ПЕ-2700 SDS MAX, Бочковий перфоратор із регулюванням обертів 2700 Вт.
Найпотужніший перфоратор Grand ПЕ-2700 PRO SDS-Max — чеського виробника підійде за своїми характеристиками навіть професіоналам. Перфоратор Grand ПЕ-2700 PRO SDS-Max — має два режими роботи: свердління з ударом — для свердління отворів у бетоні, кам'яному та цегляному мурованні бурами до 40 мм і порожнистими коронками до 200 мм. Режим довбання — для демонтажу конструкцій із різного матеріалу, видалення керамічної плитки, штукатурки, оброблення каналів під кабель.
Цю модель виробник забезпечив досить потужний і досить обертовий двигун потужністю 2700 ватів із силою удару 13,0 Дж. Весь інструмент Grand уже давно здобув популярність завдяки своїй якості та став альтернативою дорогим брендам. Перфоратор Grand ПЕ-2700 теж виправдовує ці слова. Уся продукція Grand має міжнародні сертифікати ISO. Перфоратор Grand ПЕ-2700 — виділяється високою якістю й надійністю корпус виробу виготовлений із пластику та металу, що захищає від механічних пошкоджень і перегрівання.
Ця модель обладнана патроном SDS-Max для комфортної та швидкої заміни використовуваної оснастки. Патрони такого типу розроблені для максимально повного передавання зусилля від потужного ударного механізму до оснастки. Основною перевагою цієї моделі є основна антивібраційна ручка. Такого ефекту вдалося досягти завдяки амортизаційному з'єднанню ручки з корпусом, що дає змогу забезпечити максимальне зниження рівня вібрації під час роботи.
Додаткова ручка дуже ефективна під час роботи в різних положеннях, завдяки можливості закріпити її в різних положеннях. Електричний перфоратор Grand ПЕ-2700 постачається в спеціальному кейсі для зберігання і транспортування. Також у комплекті є піка, бур, мастило під хвостовики SDS-Max.
Особливості:
- Корпус редуктора з магнієвого сплаву
- Патрон SDS-max
- Велика сила удару
- Якір захищений лаком
Характеристики:
- Напруга мережі: 220 В
- Частота тока: 50 Гц
- Клас інструмента: Професійний
- Режим роботи: Тривалий
- Тип електродвигуна: Однофазний, колекторний
- Розташування двигуна: Бочковий
- Потужність: 2700 Вт
- Сила удара: 13.0 Дж
- Тип патрона: SDS-MAX
- Число ударів: 0-4100 уд./хв
- Швидкість холостого ходу: 0-520 об/хв
- Максимальний Ø свердління для бетону: (буром/коронкою) 40/200 мм
- Режими роботи: Свердління, свердління з ударом, довбання (удар без свердління)
- Захист від пилу: Є
- Блокування кнопки увімкнення: Є
- Регулятор обертів:
- Антивібраційна система: Є
- Мережевий кабель: 2,5 метра
- Вага нетто: 6.9 кг (брутто 10 кг)
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Перфоратор Grand ПЕ-2700 PRO SDS-Max
- додаткова ручка
- бур
- Піка
- насадка «пильник»
- мастило для хвостовиків
- ключ для обслуговування
- інструкція з експлуатації
- обмежувач глибини (металічний)
- пластикова валіза
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 520 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 13 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 200 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 5 940 ₴








