
Електропила Yamamoto ESC-4028 Японія (шина 405 мм)
3 092 ₴
2 592 ₴
- Готово до відправки
Опис
Електропила Yamamoto ESC-4028 ― чудова модель, яка чудово справляється зі спилюванням дерев середнього діаметра, підрізанням гілок і сучків.
Інструмент має високу потужність 2700 Вт і напрямною шиною завдовжки 405 мм. Пиляльний ланцюг може розгонятися до 11 м/с за лічені секунди.
Особливістю цієї моделі є частково металевий корпус, який надійно захищає найважливіші елементи пилки від механічних пошкоджень.
В електропилі є можливість плавно регулювати інтенсивність подавання оливи на ланцюг за допомогою спеціального регулювального коліщатка, розташованого біля кришки для заливання оливи.
Варто зазначити про наявність функції екстреного гальмування ланцюга, яка миттєво зупиняє ланцюг в екстреній ситуації (зворотний удар).
Пила ланцюгова електрична Yamamoto ESC-4028 зібрана з якісних матеріалів, а також виділяється сучасним дизайном і зручністю у використанні.
Особливості:
- Збалансований корпус
- Надійний електродвигун
- Магнієвий корпус редуктора
- Високий рівень безпеки
- Прогумовані вставки на ручках
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Ефективна антивібраційна система
- Високоякісний протиударний пластик
- Розпил можна робити в будь-якому положенні пили
- Оливонасос — автоматичне подавання з регулюванням
Технічні характеристики:
- Розташування двигуна — Поперечне
- Напруга живлення/Частота струму — 220-240 В/50 Гц
- Потужність — 2700 Вт
- Швидкість ланцюга — 11 м/сек
- Час спрацьовування гальма ланцюга — 0,12 с
- Довжина шини — 405 мм
- Крок ланцюга — 3/8”
- Об'єм оливного бака — 200 мл
- Вага — 4 кг
Комплектація
- Електропила Yamamoto ESC-4028
- Шина та ланцюг
- Ключ і щітки
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yamamoto Kogaku |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 592 ₴









