Опис генератор інверторний Tosan TA34137
Інверторний бензогенератор TOSAN TA34137 у шумопоглинальному кожусі призначений для під'єднання до нього споживачів струму загальною максимальною потужністю до 2,0 кВт для живлення електроприладів на заміській ділянці, у поході та риболовлі. Завдяки використанню в цій моделі інверторного перетворювача на виході генерується стабільний струм без жодних стрибків.
Генератор може регулювати роботу двигуна залежно від навантаження: наприклад, якщо навантаження становить половину від вихідної потужності, то потужність двигуна знижується вдвічі, що дає чималу економію палива. Завдяки двигуну спеціально розробленому під інверторний генератор і особливій конструкції корпусу вдалося неабияк знизити рівень шуму (68-90 dBA). Інверторний генератор вважається оптимальним вибором для навантаження, чутливим до якості струму для малопотужних електроприладів: аудіотехніки або телевізора, заряджання телефона або акумулятора човна, увімкнення похідного душу, газового котла або організації освітлення на майданчику.
Технічні характеристики:
- Тип генератора: безшумний інвертор
- Номінальна напруга: 220 В
- Тип палітри: нестильний бензин
- Робочий об'єм двигуна: 79,7 см3
- Номінальна вихідна потужність: 1,8 кВт
- Максимальна вихідна потужність: 2,0 кВт
- Місткість паливного бака: 4 л
- Об'єм змащення: 0,35 л
- Запуск двигуна: ручний стартер
- Коефіцієнт потужності: 1
- Витрата палива за 80% навантаження: 0,63 л/год
- Охолодження двигуна: повітряне
- Час безперервної роботи: 4 години
- Гарантія — 3 роки
Модель має невеликі габарити 49,8x29,0x45,9 см і вагу 22 кг — зручно переміщати, для неї завжди знайдеться місце в багажнику легкового автомобіля. Завдяки інверторному перетворювачу генератор дає стабільний струм (чиста синусоїда). Можна під'єднувати чутливу аудіовізуальну техніку та не побоюватися, що вона перегорить під час стрибків напруги. У моделі передбачений ECO-режим — коли навантаження менш ніж 50% генератор працюватиме з меншою потужністю, споживання бензину знизиться, а двигун не вийде з ладу раніше декларованого терміну експлуатації.
Важливі переваги:
• вихід на 12 В дає змогу заряджати акумулятор автомобіля або човна;
• система захисту запобігає перевантаження двигуна та замикання, а також спрацьовує, якщо рівень
оливи критично низька;
• кожух для зниження шуму приглушує звук роботи двигуна — генератор не завадить вам і сусідам;
• обмотка альтернатора виготовлена з міді — збільшує ресурс роботи двигуна;
• вихід USB (5 В) дає змогу безпосередньо заряджати будь-які мобільні пристрої;
• система переведення двигуна в економний режим дасть змогу знизити споживання бензину;
• захист від короткого замикання, перевантаження та низького рівня оливи двигуна;
• стабільний струм для точних простоїв (чиста синусоїда);
• економна витрата палива (за 80% потужності 0,63 л/год);
• можливе одночасне використання змінного (АС) і постійного (DC) струму, але загальна
потужність не має перевищувати номінальну потужність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tosan |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 0.63 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 498 мм |
| Висота | 459 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Вага | 22 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
- Ціна: 30 000 ₴






