Опис
Бензинова електростанція Вітязь ГБ-3000М розроблена з використанням сучасних технологій. Портативний однофазний електрогенератор призначений для вироблення змінного струму напругою 220 В-230 В за допомогою японського 4-тактного двигуна внутрішнього згоряння OHV потужністю 7 ЛС і максимальною потужністю генератора 3000 Вт. Генератор ідеально підходить для будівельних майданчиків, будинків, будинків відпочинку, кемпінгів. (Резинові стабілізатори та опори двигуна генераторного встановлення гасять вібрації та мінімізують. Генератор обладнаний вольтметром і виходом 12 В для заряджання акумулятора.
На відміну від традиційних електрогенераторів, що працюють із постійною швидкістю/числим обертами на хвилину, портативний електричний генератор обладнаний мікропроцесором, керованим технологією Intelligent Throttle Technology, яка регулює швидкість двигуна точно відповідає навантаженням. Якщо генератор має багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю. Отже, генератор знижує витрату палива, продовжуючи термін експлуатації двигуна та збільшуючи інтервали між заправленнями паливного бака. У міру збільшення навантаження генератор автоматично збільшує швидкість і кількість обертів відповідно до потреби енергії.
Особливості
-
Обладнаний мікропроцесором, керованим технологією Intelligent Throttle Technology, що регулює швидкість двигуна відповідно до навантаження
-
якщо генератор не живить кілька пристроїв, він працює на нижчій швидкості
-
коли навантаження збільшується, генератор автоматично збільшує швидкість і обертання й адаптується до потреби енергії.
-
збільшує термін експлуатації обладнання завдяки зниженню зносу двигуна ефективно керує паливом і економна в експлуатації екологічно чистий
Технічні характеристики:
-
Модель: Вітязь ГБ-3000М
-
Тип двигателя: 4-тактний, з воздушным охолодженням
-
Об'єм паливного бака - 15 л
-
Об'єм оливи в картері - 0,6 л
-
Витрата палива: 0,6 л/год
-
Потужність двигуна: 7 л. с.
-
Номінальна потужність генератора: 2,8 кВт/2800 Вт
-
Максимальна потужність генератора: 3 кВт/3000 Вт
-
Напруга: 230 В + 12 В
-
Вихідна частота (Гц): 50
-
Вольтметр - да
-
Вага — 40 кг
-
Розміри — 605 х 430 х 440 мм
-
Випрямляч — 8,3 А
-
Показник рівня оливи — так
-
Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
-
Генератор
-
Виделки для розетки — 2 шт.
-
Свічковий ключ
-
Дроти для заряджання акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Термін служби | 50 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 0.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
- Ціна: 15 000 ₴










