-33%


Бензокоса (мотокоса,тример) 4T NARVA CG 5800 Естонія.
5 500 ₴
3 700 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса NARVA CG-5800 — це потужний бензиновий мотокос, обладнаний чотиритактним двигуном потужністю 5,8 кВт. Завдяки своїй потужності та ефективності цей інструмент ідеально підходить для роботи на великих ділянках землі та дає змогу швидко та легко обробити будь-який тип трави та бур'янів.
Бензокос має зручні ручки та систему захисту від вібрацій, що забезпечує максимальний комфорт під час роботи. Завдяки легкому запуску та надійній антивібраційній системі, використання цієї мотокоси стає простішим і зручнішим. Можна вибрати одну з декількох насадок, які дають змогу працювати в різних режимах залежно від конкретного завдання.
Особливості бензокоси:
- Потужний 4-тактний двигун забезпечує зниження експлуатаційних витрат на 60%.
- Посилена поршнева група.
- Покращена система запалювання.
- Низька витрата палива.
- Оптимізований редуктор.
- Система змащення двигуна дає змогу нахиляти інструмент під будь-яким кутом під час безперервної роботи.
- Зручна U-подібна ручка.
- Низький рівень вібрації.
Технічні характеристики Мотокоса (тример) 4Т NARVA CG 5800:
- Потужність двигуна 5800 Вт.
- Число обертів двигуна 8500-9500 об/хв
- Тип двигуна 4-тактний
- Об'єм двигуна 52 см3
- Об'єм паливного бака 1,2 л.
- Об'єм оливи в картері 0,07 л.
- Сталевий вал 9 шліц
- Ширина зони скошування ніж — 254 мм
- Ширина зони скошування волосінь - 415 мм
- Вага коробки 8,2 кг.
- Вага двигуна 4,3 кг.
Комплектація:
- Бензотример 4Т NARVA CG 5800
- Ніж — 3 шт.
- Бабина з волосінню
- Ремінь ранцевий
- Паспорт із гарантійним талоном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 3 700 ₴









