
Акумуляторна ланцюгова пила PROCRAFT PKA40LI комплект
12 000 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна ланцюгова пила ProСraft PKA-40Li ― надійний апарат, незамінний під час робіт у місцях з обмеженим доступом до стаціонарної мережі, робота з ним здійснюється з мінімальним рівнем шуму та повним браком шкідливих викидів.
Ця модель обладнана високоякісним безщітковим двигуном, який працює від потужного Li-ion акумулятора напруженням 40 В і місткістю 4 А/год. Ланцюгова пила має систему плавного пуску, який запобігає ривкам під час запуску пили.
Инструмент способен безперервно працювати на одному заряді акумулятора до 60 хвилин за середнього навантаження.
Безключова система натягування ланцюга дає змогу швидко регулювати натяг ланцюга, а автоматичне змащення ланцюга забезпечує подавання необхідної кількості оливи.
Вбудований індикатор заряду дає змогу постійно контролювати рівень заряджання акумуляторної батареї.
Акумуляторна пила ProСraft PKA-40Li працює дуже тихо, виготовлена з якісних комплектуючих, має невелику вагу, а також тривалий термін експлуатації.
Особливості:
- Легка вага
- Ергономічний дизайн
- Безшумність у роботі
- Збалансований корпус
- Автоматичне змащення ланцюга
- Якісні комплектуючі
- Швидке заряджання акумулятора
- Система швидкого натягування ланцюга
- Індикатор заряду акумулятора
- Зручна прогумована ручка
- Мінімальні витрати на експлуатації
- Простота в експлуатації й обслуговуванні
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумулятора ― Li-ion
- Напруга — 40 В
- Ємність акумулятора — 4,0 А/год
- Число обертів — 5500 об/хв
- Швидкість ланцюга без навантаження ― 20 м/с
- Довжина шини — 350 мм
- Крок ланцюга — 3/8
- Олійний бак — 150 мл
- Вага — 5,6 кг
Комплектація
- Акумуляторна пила ProСraft PKA-40Li
- Акумулятор Li-ion 40V/4 Ah 1 шт.
- Зарядний пристрій
- Шина 1 шт.
- Фірмовий ланцюг "OREGON" 1 шт.
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 5500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 12 000 ₴









