
Болгарка акумуляторна GRAND МШУ-20BL/PRO в кейсі (2 акумулятори 20 В, 4 А·год і зарядний пристрій)
4 100 ₴
3 780 ₴
- Готово до відправки
Болгарка акумуляторна Grand МШУ-20BL/PRO — надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам виконати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів.
Зручність акумуляторної болгарки полягає в можливості виконувати роботи в місцях, віддалених від електромереж, до того ж під час виконання робіт на висоті та обмежених просторах, якщо немає кабелю, сприяє комфорту та точному виконанню робіт.
Ця модель обладнана надійним безщітковим двигуном і працює від потужного літієвого акумулятора з напругою 20 В. Плавний пуск допомагає уникнути різкого старту, забезпечуючи комфортнішу роботу.
Болгарка акумуляторна Grand МШУ-20BL/PRO розрахована на роботу з дисками на 125 мм. У редукторі болгарки стоїть обтискна муфта, яка захищає шестерні та сам інструмент від перевантаження.
Функція захисту від перевантаження дає змогу збільшити термін експлуатації інструмента, а індикатор ємності батареї завжди попереджатиме вас про рівень заряду.
Інструмент має збалансовану форму корпусу, завдяки чому болгаркою зручно користуватися. Для запобігання вислизанню основна ручка забезпечена гумовими накладками.
Особливості:
- Три швидкісні режими
- Функція плавного запуску
- Захист від перевантаження
- Індикатор заряду батареї
- Корпус з міцних матеріалів
- Безщітковий електродвигун
- Простий процес зміни обладнання
- Універсальна лінійка Grand 20 В
- Ергономічна ручка з прогумованим покриттям
- 2 акумулятори по 4 А/год і зарядний пристрій у комплекті
- Сумісність із різними різальними й абразивними колами діаметром 125 мм
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Li-ion
- Тип двигуна — Безщітковий
- Напруга акумулятора — 20 В
- Місткість акумулятора — 4 А/год
- Кількість обертів — 3000-8400 об./хв
- Діаметр кола — 125 мм
- Діаметр отвору диска — 22,23 мм
- Максимальна товщина диска — 6 мм
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Болгарка акумуляторна Grand МШУ-20BL/PRO
- 2 акумулятори 20 В по 4 А/год
- Зарядний пристрій
- Бічна ручка
- Захисний кожух
- Ключ для зміни диска
- Кейс
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8400 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 780 ₴









