
Гайковерт акумуляторний безщітковий Grand AG-800UBL + набір інструментів
6 200 ₴
4 482 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний гайковерт Grand AG-800UBL — потужний і надійний інструмент із безщітковим двигуном. Максимальний крутний момент цього гайковерта становить 800 Нм, що дає змогу легко впоратися з найважчими завданнями.
Комплект постачання містить два акумулятори на 20 В ємністю 4 ампер-годинники. Швидке заряджання дає змогу повністю зарядити акумулятор лише за 1 годину, забезпечуючи продуктивну роботу без зайвих перерв.
Гайковерт обладнаний квадратним патроном розміром 1/2 дюйма, що дає змогу використовувати широкий спектр насадок. Кількість обертів становить 0-2800 обертів за хвилину, а частота удару — 0-6200 ударів на хвилину, забезпечуючи швидку й ефективну роботу.
У патроні йде шестигранний роз'єм розміром 22 мм під біту, який дає змогу швидко міняти насадки без зайвих зусиль. Крім того, шестигранний роз'єм дає змогу використовувати гайковерт як ударний шурупокрут типу імпакт. Це особливо корисно під час роботи з важкими або закріпленими елементами, коли потрібно використовувати додаткову силу для їх відкручування або закручування.
Гайковерт також має функцію реверсу, LED-підсвітку робочої зони та прогумовану ручку для зручності під час роботи.
Інструмент постачається в пластиковому кейсі, що забезпечує зручне зберігання і транспортування. Акумуляторний гайковерт Grand AG-800UBL — ідеальний вибір для професіоналів і аматорів, які цінують якість і ефективність у роботі.
Особливості:
- Реверс
- Функція удару
- Антиковзна ручка
- Високий крутний момент 800 Нм
- Наявність підсвічування для зручності в роботі
- Безщітковий двигун (Brushless technology)
- Два акумулятори 20 В, 4 А/год і зарядний пристрій у комплекті
Технічні характеристики Grand AG-800UBL :
- Режим інструменту — Ударний
- Тип електродвигуна — Безщітковий
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга акумулятора — 20 В
- Ємність акумулятора — 4 А/год
- Швидкість обертів — 0-2800 об./хв
- Частота ударів — 0-6200 ударів на хв
- Макс. крутний момент — 800 Нм
- Тип патрона — Квадрат
- Розмір патрона — 1/2"
- Шестигранний швидкозатискний патрон — 22 мм
- Час заряджання — 1,5 час
- Вага — 3 кг
Комплектація
- Акумуляторний гайковерт Grand АГ-800UBL
- Акумуляторна батарея 20 В, 4 А/год — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Набір насадок
- Набір інструментів
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: Тмкова 2786/144, 62800, Брно, Чехія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 4 482 ₴









