Опис
Сьогодні дуже популярні тримери для трави. Вони набагато зручніші та простіші в користуванні, ніж мотокоса, хоч і поступаються їй у продуктивності. Але її потужності вдосталь для виконання побутових завдань. Акумуляторний тример Narva NCT-36/6Li BL чудовий приклад для роботи на дачі або вдома. Це потужний інструмент, який чудово справляється з поставленими завданнями. Ми докладно розповімо Вам про його головні особливості.
Безщітковий мотор
Це ключова особливість такої електрокоси. Вона використовує потужний і витривалий двигун. Він чудово справляється з тривалим навантаженням, оскільки гріється менше. Крім того, він має великий термін експлуатації. Він набагато довговічніший, ніж щіткові аналоги, а також не потребує обслуговування. Він має більше часу ввімкнення на одному заряді завдяки економній роботі.
Висока продуктивність
Купити тример для дому на акумуляторі Narva NCT-36/6Li BL правильне рішення. Він має високу потужність і швидкість двигуна. Максимальна кількість обертів ножа 8500 об/хв. Це дає змогу вкрай ефективно виконувати покіс трави. Варто також зазначити те, що ширина скошування такої моделі може досягати 300 мм.
2 в 1
Це універсальний інструмент, який можна використовувати для вирішення широкого спектра завдань. У нього посилений редуктор, потужний двигун. Можна використовувати як робочу частину не тільки волосінь, але й ніж, так що можливості застосування неабияк ширші.
Надійний акумулятор
Модель постачається з двома акумуляторами, тож купити акумуляторний тример для дому Narva NCT-36/6Li BL правильне рішення. Батарея ємністю 6 А·год дасть змогу працювати довше без підзаряджання. 36 В батареї дасть двигуну повністю розкрити свій потенціал. Літій-іонні елементи живлення набагато надійніші та довговічніші.
Розбірна штанга
Вам буде вкрай легко транспортувати та зберігати такий інструмент. У нього розбірний тип штанги, що робить його компактним і мобільним. Вам не знадобиться багато часу для того, щоб зібрати тример і розпочати роботу.
5 причин купити акумуляторний тример Narva NCT-36/6Li BL
- Це універсальний інструмент, який можна використовувати для косіння найрізноманітнішого типу трави.
- Покращений двигун безщіткового типу витриваліший та довговічніший від аналогів.
- Немає потреби обслуговувати двигун. Він не має вугільних щіток.
- Розбірна штанга дає змогу легко транспортувати та зберігати інструмент.
- Велосипедна ручка робить керування комфортнішим.
Особливості:
- Індикатор розряду
- Безщітковий двигун
- Збільшений ресурс батареї
- Ергономічний і зручний дизайн
- Два режими роботи (ніж або волосінь)
- Два акумулятори та зарядний пристрій у комплекті
- Велосипедна ручка робить керування комфортнішим
- Розбірна штанга дає змогу легко транспортувати та зберігати інструмент
- Мінімум часу для підготовки до роботи: вмикання натисканням однієї кнопки
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип живлення — акумулятор
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга — 36 В
- Ємність акумуляторів — 6 А/год
- Оберти — 8500 об/хв
- Штанга ― Пряма, розбірна
- Діаметр різальної волосіні — до 1,2 мм
- Ширина косіння волосінню — 380 мм
- Діаметр різального ножа — 255 мм
- Вага — 6 кг
Комплектація
- Тример акумуляторний Narva NCT-36/6Li BL 1шт.
- Захист 1 шт.
- Ніж 1 шт.
- Шпуля з волосінню 1 шт.
- Зарядний пристрій 1 шт.
- Акумулятор 36 В, 6 Ah-2 шт.
- Ремінь 1 шт.
- Паспорт 1шт.
- Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 6 250 ₴










