
Тример акумуляторний Edon AGT-18 (2 акумулятори)
3 000 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний тример Edon AGT-18 ефективно скошує стебла бур'янів, високу траву та молоді пагони чагарників, зокрема на важкодоступних і нерівних поверхнях. Тример працює практично безшумно та не забруднює довкілля.
Ця модель обладнана надійним двигуном, який розвиває високі оберти 5000-8000 об/хв. Двигун отримує живлення від потужної Li-ion батареї напругою 18 В. Телескопічна штанга тримера та регульована за висотою друга ручка запобігають перевтомі, забезпечуючи зручну та легку роботу.
Акумуляторний тример Edon AGT-18 постачається з широким набором різальних насадок (перебідитовий диск для різання кущів і гілок 1 шт., металеві леза для щільної трави 2 шт., пластикові леза для звичайної трави 5 шт.) двома Li-ion акумуляторами и зарядним пристроєм. Час роботи одного акумулятора 30-45 хвилин залежно від типу леза та режиму роботи.
Особливості:
- Міцний корпус
- Зручна ручка
- Надійний двигун
- Швидка зміна насадки
- Телескопічна штанга
- Велика продуктивність
- Ергономічний і зручний дизайн
- Широкий набір різальних насадок
- Металеві леза можна точити
Технічні характеристики:
- Тип живлення — акумулятор
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга акумулятора — 18 В
- Ємність акумулятора — 1,5 А/год
- Кількість обертів — 5000-8000 об./хв
- Діаметр різу — 150 мм
- Штанга ― Пряма
- Вага — 3 кг
Комплектація
- Акумуляторний тример Edon AGT-18
- Акумулятор 1,5 А/год 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Переможний ніж 1 шт.
- Металевий ніж 2 шт.
- Пластиковий ніж 5 шт.
- Ключ для зміни обладнання
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 1 800 ₴








