
Акумуляторний безщітковий шурупокрут Луч АШЛ-21 pro (взаємозамінні акуми Makita)
3 500 ₴
2 300 ₴
- Готово до відправки
Опис
Шурупокрут акумуляторний Луч АШЛ-21 pro — це надійна топова модель для побутового та професійного використання.
Модель укомплектована швидкозатискним патроном 10 мм діаметром и працює від літієвої батареї місткістю 2 А/год з можливістю швидкого заряджання (1 година).
Перевагою цієї моделі є безщітковий двигун (безщіткові двигуни на 30% ефективніше щіткових аналогів).
Інструмент досить потужний із номінальною напругою 21 Вольт. Це дає змогу розвивати швидкість від 450 до 1550 об/хв .
Пристрій легко регулювати, Ви можете вибрати з 2 режими роботи та з 21 позицій затягування.
Шурупокрут Луч АШЛ-21 pro вирізняється комфортом, позаяк доповнений зручною ручкою. Прогумовані вставки на ній забезпечують чудове захоплення. Додаткової зручності додасть низька маса обладнання.
Потішить і функціональність — інструментом можна свердліти, а також закручування й розкручування шурупів завдяки наявності реверсу.
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-21UBL/PRO постачається з двома літієвими акумуляторами з високою ємністю в зручному пластиковому кейсі.
Особливості:
- LED подсветка робочої зони
- Посадка акумулятора Makita
- Зручність і низька вага — жодної підвищеної втоми
- Швидкозарядний пристрій
- Індикація заряду — жодних непередбачених зупинок
- Електронне регулювання швидкості
- 2 режими роботи (дриль, шурупокрут)
- Довговічність — виріб обладнаний SKF-підшипником і двотактним редуктором
- Гумова накладка на ручці
- Просте налаштування — Ви з легкістю підберете потрібний режим і встановіть відповідну швидкість роботи
Технічні характеристики:
- Тип патрона — Швидкозатискний
- Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга живлення — 21 В
- Ємність батареї — 2 А·год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Кількість швидкостей — 2
- Максим. оберти — 1450 об/хв
- 1 режим швидкості — 0-450 об/хв
- 2 режим швидкості — 0-1500 об/хв
- Максимальний крутний момент — 45 Нм
- Кількість регулювань крутного моменту — 21+1
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 м
Комплектація:
- акумуляторний дриль-шурупокрут
- інструкція з експлуатації
- акумулятор (2 шт.)
- зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 2 300 ₴









