-15%


Пила циркулярна настільна PROton TC-200
4 200 ₴
3 550 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стаціонарна циркулярна пилка PROTON TC-200 призначена для розпилювання дощок, фанерних листів, ДВП, ДСП, ОСБ та інших листових матеріалів. За допомогою обладнання можна знімати край із дошки, робити заготівки з дерева.
Характеристики:
- Потужність 800 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість обертів холостого ходу 2950 об/хв.
- Розмір пиляльного диска 200 мм.
- Посадковий діаметр диска 26 мм.
- Товщина пиляльного диска 2.4 мм.
- Кількість зубців диска — 24
- Глибина різу 45* — 35 мм.
- Глибина різу 90* — 45 мм.
- Розмір столу 505х335 мм.
- Кут нахилу диска — 45*
- Вага 10 кг.
- Гарантія — 36 місяців
Комплектація
- пила циркулярна PROTON TC-200
- диск
- посібник з експлуатації
- паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proton |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Потужність | 0.8 кВт |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 26 мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 35 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 45 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 505 мм |
| Ширина столу | 335 мм |
- Ціна: 3 550 ₴








