Опис
Акумуляторний обприскувач KRAISSMANN 16 ASM 9 ― надійний і простий у використанні апарат, призначений для оброблення зернових культур, садових рослин, квітів, як на відкритому ґрунті, так і на обмеженому просторах, теплиць тощо.
Ця модель укомплектована діафрагмінним насосом нового покоління, який не створює тиску всередині бака. Пристрій працюватиме навіть із відкритою кришкою. Максимальна температура робочої рідини становить 35 градусов. Робочий тиск міститься в діапазоні від 0,15 до 0,4 МПа.
Вбудований міксер в обприскувачі забезпечує якісне розчинення суміші. Апарат комплектується фірмовою акумуляторною батареєю зі збільшеною ємністю 9 А/год, а напруга батареї дорівнює 12 Вольтів.
Виконувати той чи інший тип розпилення Ви зможете без додаткового придбання обладнання, обприскувач KRAISSMANN 16 ASM 9 укомплектований уже набором із 4 насадок, кожна з яких призначена для виконання певної мети.
Розпилювальна трубка виготовлена з неіржавкої сталі, вона вирізняється високою міцністю й має телескопічну конструкцію, тому її можна настроювати за довжиною залежно від вашого зросту й дальності оброблюваного об'єкта. Наявність фільтра грубого очищення запобігає засміченню трубки та насадок.
Обприскувач садовий KRAISSMANN 16 ASM 9 характеризується якісним складанням, компактністю і великою продуктивністю, а зручність у роботі забезпечується зручним ременем ранцевого типу.
Особливості:
- Простота в роботі
- Ергономічний дизайн
- Висока якість збирання
- Антизамерзальний шланг
- 4 розпилювальні насадки
- Надійний діафрагмінний насос
- Мала вага та компактні розміри
- Акумулятор високої ємності (9000 мА·год)
- Уп'ятеро ефективніше від ручного обприскувача
- Вольтметр для контролю заряду акумулятора
- Вбудований міксер для якісного розчинення суміші
Технічні характеристики:
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Напруга — 12 В
- Сила струму зарядного пристрою — 1 А
- Ємність акумулятора ― 9 А/год (9000 мА·год)
- Об'єм бака — 16 л
- Робочий об'єм насоса ― 3,6 л
- Робочий тиск — 1,5-4 бари
- Довжина трубки — 65-110 см
- Вага — 5 кг
Комплектація
- Акумуляторний обприскувач KRAISSMANN 16 ASM 9
- Розпилювальні насадки 4 шт.
- Розпилювальна трубка
- Зарядний пристрій
- Ранцевий ремінь
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 15 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
- Ціна: 3 000 ₴









