-23%


Акумуляторний обприскувач KRAISSMANN 12 AS 8 (12 л. 12 В 8 А/год трубка 130 см.)
2 000 ₴
1 540 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Тип обприскувача — Акумуляторний (електричний)
- Напруга АКБ — 12 В
- Ємність АКБ — 8000 мА·год
- Тривалість автономної роботи, год — до 8
- Об'єм бака — 12 л.
- Робочий об'єм насоса — 3,6 л
- Робочий тиск — 0,15-0,4 МПа
- Табло заряду батареї — так
- Спосіб транспортування обприскувача Ранцевий (за спиною)
- Регулювання струменя розпилення Так
- Загальна вага — 4 кг
- Виробник — KRAISSMANN
- Країна-виробник — Німеччина
- Гарантійний термін — 12 міс
Комплектація
- Акумуляторний обприскувач KRAISSMANN 12 AS 8
- Розпилювальна трубка
- Насадки
- Зарядний пристрій
- посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 15 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Загальна вага | 4 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 540 ₴









