Опис
Плазморіз Шуян CUT-40 (Shyuan CUT-40) — це апарат плазмового різання з інверторним керуванням, виготовлений із використанням новітніх технологій IGBT. Якість і портативність за низьку вартість — це те, що відрізняє його від конкурентів.
Машина надійна, з необхідними функціями, які ви можете очікувати від якісного плазмового різака. CUT40 виробляє високотемпературний плазмовий потік, що дає змогу без зусиль різати всі електропровідні матеріали, включно зі сталлю, чавуном, неіржавкою сталлю, міддю, алюмінієвою латунь тощо.
Під'єднання плазмового пальника забезпечує легкий запуск різання з потужним, швидким і точним різанням. Додатковою перевагою є триваліший термін експлуатації витратних електродів і різальних наконечників. Функція контактного запуску дає змогу розміщувати наконечник різання безпосередньо на оброблювану деталі під час запуску, а також під час процесу різання, забезпечуючи точніше різання й чистіший запуск різання. Шуян CUT-40 — це виняткове зварювання, яке підходить для широкого спектра робіт, включно з виготовленням виробів із листового металу.
Зварювальний апарат плазмового різання Шуян (Shyuan) CUT-40 дає вам чудову мобільність і можливість виконати свою роботу.
Основні особливості апарата Shyuan CUT-40:
- Нова інверторна технологія.
- Легке промислове застосування.
- Міцний металевий корпус.
- Допустиме для змінного електроживлення.
- Підходить для різання всіх електропровідних матеріалів.
- Контакт із дуговим пуском.
- Легкий і компактний.
ЩО ТАКЕ "ПЛАЗМЕННА РЕЗКА"?
У інструментах плазмового різання використовується високошвидкісна струмінь іонізованого газу (плазми), яка проводить електрику від пальника плазмового різання до вашої металевої заготовки. Цей спрямований потік плазми (приблизно 16 000 градусів Цельсія) нагріває заготівку, перетворюючи метал на розплавлений шлак. Високошвидкісний потік буквально здуває розплавлений метал. Залишає чистий, точно порізаний метал. За допомогою плазмового різака на 40 А ви можете працювати у своїй майстерні або в гаражі.
Технічні характеристики
- Напруга — 220 В
- Споживана потужність — 4 кВт
- Тип пальника - контактне підпалювання
- Максимальний зварювальний струм - 40 А
- Максимальна товщина оброблюваного металу — 12 мм
- Габаритні розміри — 505*240*300
- Вага — 12 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація плазморіз Шуен (Shyuan) CUT-40:
- Плазмовий різак;
- Клема маси;
- Редуктор із повітряним фільтром (вологовиробником);
- Газовий шланг;
- Інструкція;
- Захисний щиток (маска);
- Щітка-молоток;
- Офіційний гарантійний талон.
Плазморіз Шуян CUT-40 купити в Україні. Харькове, Сумах, Днепре, Киеве. Доставка. Гарантія.
Купити апарат плазмового різання Shyuan CUT-40 з доставкою й гарантією в Україні ви зможете в інтернет-магазине "Хазяїн".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shyuan |
| Країна виробник | Японія |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 12 мм |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна загальна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга холостого ходу | 240 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 15 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 12 кг |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 10 500 ₴










