
Насадка пилка ланцюгова на болгарку SPEKTR GSC-28 (30 см)
900 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
Насадка на болгарку SPEKTR GSC-28 ― чудова насадка-пила з олійним бачком на болгарку під 125 мм.
Цей простий пристрій допоможе перетворити Вашу болгарку на невелику електропилу, за допомогою якої Ви зможете доглядати за садом і деревами.
Встановлення цього пристосування можливе на болгарки з діаметром шийки 42 мм (болгарки 125 мм і деякі моделі 180 мм).
Збирається і встановлюється виріб дуже просто: замість шайб, які затискають відрізний диск, ставиться тягова зірочка (що входить до комплекту), далі прикручується сама насадка та шина; болгарку розкручувати не треба, зняти тільки шайби та захисний кожух.
Насадка ланцюгова пила SPEKTR GSC-28 виготовлена з якісних матеріалів, а також має додаткову ручку та металевий кожух-захист.
Особливості:
- Зручність у роботі
- Автоматичне змащення ланцюга
- Швидке складання обладнання
- Ланцюг із високоякісної сталі
Технічні характеристики:
- Довжина шини — 30 см
- Швидкість — 11000 об/хв
- Посадкове кріплення — 42 мм
- Крок ланцюга — 3/8
- Вага — 1,5 кг
Комплектація
- Насадка SPEKTR GSC-28
- Різальне полотно
- Цепь
- Віщуюча зірочка
- Додаткова ручка
- Ємність для олії
- Ключ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Спектр |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Мастило ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 450 ₴



